Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Tinus
Panningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vooruit
Gent
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
De Domijnen
Sittard
15:00
De Grote Kerk
Alkmaar
De Harmonie
Edam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Pul
Uden
20:30
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Lokaal42
Helmond
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
Poortershoes
Groningen
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
20:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:00
Iris Hond
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Shht
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dick van Altena / Savannah
Theater Berkelland, Eibergen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater De Omval, Diemen
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Speeldoos, Baarn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Ruud Hermans
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ruth Jacott
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Ernst Hutter & Die Egerländer Musikanten
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
The Ragtime Rumours
Tinus, Panningen
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Canshaker Pi
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
SOKONINARU
V11, Rotterdam
22:30
Tjalling
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Age Of Love XXL
Vooruit, Gent
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
The Soul Preacher
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
zoete zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Zaantheater, Zaandam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 08 maart 2020
16:00
Country To Country
AFAS Live, Amsterdam
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Domijnen, Sittard
15:00
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk, Alkmaar
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
16:00
DUO Verde - Met Germaine Bouts en Peter Hamers
De Maaspoort, Venlo
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Johannette Zomer / Rolinha Kross / Tis Marang / Alisa Cuuna / Rojin Ha
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
15:00
Meindert Talma
Iduna, Drachten
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
15:30
Batushka / Evil Invaders / Malevolent Creation
Metropool Enschede, Enschede
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
Alain Clark
Paard, Den Haag
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jade Bird
Paradiso, Amsterdam
15:00
Manchester Collective
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
VanWyck
Podium 't Beest, Goes
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
15:45
Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen