Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Club Rex
Hilversum
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Handelsbeurs
Gent
C-Mine
Genk
20:30
NiXenMeer
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
21:00
Mezz
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Plato Zwolle
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Piek
Vlissingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
ACU
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Spot
Middelburg
vrijdag 28 april 2017
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jonna Fraser
Club Rex, Hilversum
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
21:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: The Hillbilly Moonshiners play Mumford & Sons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Chantal Acda
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Rusty Nail
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
True Widow
Vera, Groningen
21:00
Daniel Cane & The Rebellion + Kita Menari
So What!, Gouda
20:00
Miracle
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
JW Roy & Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
STUFF.
Handelsbeurs, Gent
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
20:30
Living Room Heroes
NiXenMeer, Enschede
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Wilminktheater, Enschede
20:30
Amber Arcades / Moss
Effenaar, Eindhoven
20:15
Oumou Sangare
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Toñi Fernandez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ex-Cult
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Xandria + Support
Dynamo, Eindhoven
21:00
Basement Vibes!
Iduna, Drachten
22:00
Shaggy Dogs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Yung Internet
Bibelot, Dordrecht
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Zebrahead
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
21:00
Tim Akkerman
Mezz, Breda
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
23:30
Maduk
Melkweg, Amsterdam
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:00
Chris Travis
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tim O'Brien
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
The Elvis Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
MaYaN
P60, Amstelveen
20:00
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
On the House: Duketown Jam
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 29 april 2017
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
Lakshmi
Plato Zwolle, Zwolle
20:00
Until Rain / Wolverine
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Figi Theater, Zeist
20:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:30
Bep / Filthy McNasty / Mokerslag / Rofedt
De Flux, Zaandam
20:15
Discover Berget Lewis
Zaantheater, Zaandam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
20:30
Story Arcs
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Blue Grass Boogiemen
Molen De Ster, Utrecht
Seun Kuti & Egypt 80
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mondays #3: The Wytches / Great Ytene / Mind Rays
EKKO, Utrecht
Bartek
ACU, Utrecht
Andy Frasco
De Helling, Utrecht
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Akula Rhythm Band / Birth of Joy / Black River Delta / DeWolff / Littl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
United Voices of Rock
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Saga
De Pul, Uden
21:00
Outlaw Resident + Wisselfust
Little Devil, Tilburg
MaYaN
013, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
21:30
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Bex Marshall
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Samba Toure
Grounds, Rotterdam
20:30
Oumou Sangare
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Boris in BIRD
BIRD, Rotterdam
Broederliefde
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Rotown's Dirty Thirty: Communions / Iceage / Rats on Rafts / The Sweet
Rotown, Rotterdam
Karsu
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
T-99 + Hoodoo Monks
Groene Engel, Oss
21:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Chase & Status
Doornroosje, Nijmegen
Death Alley / Ecstatic Vision / Ruby The Hatchet
Merleyn, Nijmegen
Lavinia Meijer
Stevenskerk, Nijmegen
Spinvis
Theater de Kom, Nieuwegein
Textures
De Spot, Middelburg