Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
MECC
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
21:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Studio 21
Hilversum
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Huiskamer
Weert
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:00
Theater De Leest
Waalwijk
16:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zik Zak
Ittre
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Botanique
Brussel
zaterdag 12 december 2020
21:30
New Cool Collective Speakeasy
Het Bolwerk, Sneek
20:00
New Cool Collective Speakeasy
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
De eeuw van Harry Belafonte
Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Roeka - Rauwe Genade
Jan van Besouw, Goirle
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Copperhead County
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Wanderer
Lutherse Kerk, Nijmegen
Dolly Dots - Sisters on Tour
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Rob de Nijs
MECC, Maastricht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Spill Gold
Melkweg, Amsterdam
Amsterdelics
Melkweg, Amsterdam
Enter Shikari
Melkweg, Amsterdam
Dossier Boombap
Merleyn, Nijmegen
20:00
Robin Kester/ Naked Song
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Naked Song Walk Along
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fleddy Melculy
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waylon
P3, Purmerend
Milow
Paard, Den Haag
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Ten Times A Million
Patronaat, Haarlem
21:30
3J'S - Acoustic Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
The Dire Straits Experience
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
3J'S - Acoustic Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Violet's Tale
Poppodium Volt, Sittard
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
Loïs Lane – evening show
Q-Factory, Amsterdam
Loïs Lane – Afternoon Show
Q-Factory, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
21:15
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Lochem, Lochem
Haas
Simplon, Groningen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Typhoon
Studio 21, Hilversum
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Bastiaan Ragas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater De Leest, Waalwijk
16:00
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Ocobar - On the Road Again
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Zinin, Nijverdal
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:15
Áslaug
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Áslaug
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
van Beresteyn, Veendam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:15
Lakshmi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
17:00
Subterranean Street Society
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Ik Geloof In Mij In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Ik Geloof In Mij In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Zik Zak, Ittre
zondag 13 december 2020
The Elvis Concert
013, Tilburg
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen / Marcel Fisser Band
AFAS Live, Amsterdam
Yuri Honing Quartet - Bluebeard
Bimhuis, Amsterdam
Eiffel
Botanique, Brussel