Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:30
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
LOLA050
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Grounds
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gigant
Apeldoorn
Gebäude 9
Keulen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
21:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Spot
Middelburg
De Spil
Roeselare
De Reggehof
Goor
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
De Doelen
Rotterdam
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
15:00
013
Tilburg
vrijdag 20 april 2018
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen - QUEEN - A Night at the Theatre
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rolf Kaulard & The Happy Swing Orchestra - Playing James Last
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Lion Sphere
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
20:00
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
23:30
BASSBALL MEETS AUDIO KUSH: 420 EDITION
Paard, Den Haag
20:00
Ivan Dorn
Paard, Den Haag
Wulf
Paard, Den Haag
21:30
Turbulence
P60, Amstelveen
20:00
Onheil – Nox Aeterna – Gorefunest
P3, Purmerend
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Bokoesam / Jacin Trill
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
EP Presentatie: MILO
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Lee 'Scratch' Perry
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Perfect Tool
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Steffen Morrison
Mezz, Breda
20:00
Def Americans - Johnny Cash Live At Folsom Prison 50 year Anniversary
Mezz, Breda
20:00
Di-rect
Metropool, Hengelo
Tom McRae
Metropool, Hengelo
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
23:00
GOWTU
Melkweg, Amsterdam
20:00
YONAS
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Melkweg, Amsterdam
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
20:15
Shirma Rouse - Aretha Franklin ‘The Queen of Soul’ Celebration Tour
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
21:00
Janne Schra
Manifesto, Hoorn
20:00
Peter Kernel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
20:30
Nieuwegrond en Selektah
LOLA050, Groningen
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
A.J. Croce
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
While my Guitar Gently Weeps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Leonie Meijer - Bella Italia
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Merkules
Iduna, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
20:00
The Getaway |Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Evil Empire Orchestra + Zorita
Grounds, Rotterdam
20:00
Vive La Fête
Groene Engel, Oss
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Grenswerk, Venlo
20:30
Ruben Hein
Gigant, Apeldoorn
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
Saman Amini
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Bökkers
Fluor, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
20:00
Blanco White
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
21:30
Baba Zula
EKKO, Utrecht
20:00
Mula B
Effenaar, Eindhoven
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tsar Bompa
Dynamo, Eindhoven
Navarone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Racoon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dillon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Kik
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
20:00
De Likt
De Spot, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
20:00
Neuroot & Disturbance & Claus & De Crisis
De Pul, Uden
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Turin Brakes
De Helling, Utrecht
20:30
Birds of Chicago
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Karsu
De Domijnen, Sittard
20:30
Club Doelen: Rogier Telderman Trio
De Doelen, Rotterdam
21:15
Chris King Robinson
De Bosuil, Weert
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
1001 Nachten
Club Antre, Amsterdam
20:30
The Reaction / The Woggles
Café Wilhelmina, Eindhoven
Frank Boeijen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Bootleg Sixties
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Zwart Licht
Burgerweeshuis, Deventer
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Spiders form Mars
Boerderij, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pete Philly
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Dick de Graaf New Quartet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
The Empyrean
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Bibelot, Dordrecht
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Wolfendale
Altstadt, Eindhoven
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg