Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
De Amer
Amen
16:00
dB's
Utrecht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
21:30
Vera
Groningen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Rotown
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Flint
Amersfoort
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Basiliek
Veenendaal
20:00
dB's
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
19:00
ACU
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
zondag 07 mei 2017
14:00
Lance Canales & The Flood
De Amer, Amen
16:00
Mammoth Mammoth
dB's, Utrecht
14:00
Jong Talentklas Conservatorium Maastricht op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Lawen Stark Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Autograf
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Gavin DeGraw
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
013, Tilburg
maandag 08 mei 2017
21:30
Meat Wave
Vera, Groningen
20:30
The Devils / Chrused Out
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lance Canales & The Flood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Fred Eaglesmith
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Loïc Nottet
Melkweg, Amsterdam
The Cranberries
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Christopher Paul Stelling
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Akae Beka
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Harry Sacksioni
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tom Walker
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Dijk
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 09 mei 2017
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Veste, Delft
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tom Walker
Rotown, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tim Akkerman
Paradiso, Amsterdam
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
Gavin DeGraw
Melkweg, Amsterdam
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Van der Vlugt & Co - Met Andere Oogen
Flint, Amersfoort
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stoner Doom met Dopelord + Weedpecker + Major Kong
dB's, Utrecht
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
woensdag 10 mei 2017
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:30
The New Pornographers
Tolhuistuin, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Lance Canales & The Flood
Theater Walhalla, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Frank Boeijen
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
LOS - VAST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yamato
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:00
Kandace Springs
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
Paradiso, Amsterdam
Fischer-Z
Paard, Den Haag
20:00
Bob Wayne
Paard, Den Haag
20:00
Natalie Imbruglia
Melkweg, Amsterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Dire Straits Experience
De Basiliek, Veenendaal
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brian Blade / Chick Corea
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Stef Kamil Carlens
Bitterzoet, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rootsiders
Annabel, Rotterdam
20:00
Thailo
AkoestiCafé, Nieuwegein
Royal Philharmonic Concert Orchestra
Ahoy, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
19:00
Meat Wave
ACU, Utrecht
donderdag 11 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
20:30
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lorrèn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
21:00
Maurice van Hoek
V11, Rotterdam