Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Dizzy
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Melkweg
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
Vera
Groningen
Hoftheater
Raalte
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultura
Ede
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Botanique
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Kavka
Antwerpen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
EKKO
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Spot
Middelburg
21:30
Murphy's Law
Hillegom
Mezz
Breda
Parktheater
Eindhoven
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Vooruit
Gent
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Melkweg
Amsterdam
Lux
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Hedon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Baroeg
Rotterdam
dinsdag 24 april 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 25 april 2018
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vinchenzo
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Sync
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
The Bootleg Sixties
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. De Werf, Aalst
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
Shame
Doornroosje, Nijmegen
Saman Amini
Theater De Kolk, Assen
22:00
Sam Fender
Merleyn, Nijmegen
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rhys Lewis
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Notenkrakers
Paradox, Tilburg
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nebula
Effenaar, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Jamal Thomas Band
Dizzy, Rotterdam
20:00
J.D. Wilkes / Th' Legendary Shack*Shakers
Luxor Live, Arnhem
20:00
ISLAND
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Her Majesty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Headhunterz - Up Close & Personal
Paradiso, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gum
Melkweg, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
C.C Warenar, Wassenaar
Die Nerven
Vera, Groningen
Daniel Lohues
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:15
Cuerteto Lunares
Cultura, Ede
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Charlotte Gainsbourg
Botanique, Brussel
20:30
Birds of Chicago
BIRD, Rotterdam
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Andre van den Boogaart
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 26 april 2018
Zwart Licht
Kavka, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Yazmin Lacey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
Trijntje Oosterhuis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Too Many Zooz
EKKO, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Perfect Tool
De Spot, Middelburg
21:30
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
The Charm The Fury
Mezz, Breda
The Bootleg Sixties
Parktheater, Eindhoven
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Tamino
Vooruit, Gent
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Shame
Melkweg, Amsterdam
Saman Amini
Lux, Nijmegen
19:00
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
20:00
Salad
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rogier Telderman Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Racoon
Metropool, Hengelo
20:00
Projekt Rakija
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Nick & Simon
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Nebula
Baroeg, Rotterdam