Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
21:30
Murphy's Law
Hillegom
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
23:45
Simplon
Groningen
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
18:00
Stathe
Utrecht
21:30
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
19:30
Vooruit
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:30
Altstadt
Eindhoven
18:30
Biebob
Vosselaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
De Bogaard
Sint-Truiden
De Roma
Antwerpen
De Splinter
Venlo
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rotown
Rotterdam
14:30
Studio K
Amsterdam
12:30
Vera
Groningen
21:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Artishock
Soest
13:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Oosterpoort
Groningen
De Smeltkroes
Maarheeze
De Warande
Turnhout
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
donderdag 26 april 2018
19:00
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Shame
Melkweg, Amsterdam
20:00
Racoon
Metropool, Hengelo
The Charm The Fury
Mezz, Breda
21:30
The Keytone Cops
Murphy's Law, Hillegom
22:00
Yazmin Lacey
Paradiso, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Bootleg Sixties
Parktheater, Eindhoven
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
Bakersongs
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Leonie Meijer - Bella Italia
Schaffelaartheater, Barneveld
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
23:45
Koningskopjes FS Green + Two Is A Crowd & More
Simplon, Groningen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Splendor, Amsterdam
20:00
Annelie / Pieter de Graaf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
18:00
In Koninklijke Stathe
Stathe, Utrecht
21:30
Bon Scotch
The Jack, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nick & Simon
Theater aan de Schie, Schiedam
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Birds of Chicago
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ady Suleiman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Salad
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
19:30
Tamino
Vooruit, Gent
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 27 april 2018
21:00
Same Old Story
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
15:30
De Grote Karaoke Show
Altstadt, Eindhoven
18:30
Leaves' Eyes
Biebob, Vosselaar
20:30
Omar Hakim & Rachel Z
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Des Konings Festival
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Philip Kroonenberg
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Lemon (NL)
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
Tamino
De Roma, Antwerpen
The Perfect Tool
De Splinter, Venlo
20:00
Koningsdag: Pearl Jamming Tribute To Pearl Jam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Pink Floyd Sound
Grenswerk, Venlo
20:00
Calum Scott
La Madeleine, Brussel
20:00
Shy’m
Le Forum, Liège
21:00
Imperium Dekadenz
Little Devil, Tilburg
20:00
The Harmed Brothers at LOLA
LOLA050, Groningen
16:30
Trash bluesrockband
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
20:00
Juxtapose Kingsday Afterparty
Luxor Live, Arnhem
20:00
50HURTZ: Cookie Monsta / Doctor P / Limewax
Melkweg, Amsterdam
22:30
Sunset Travellers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Stan Van Samang
Oktoberhallen, Wieze
20:30
Cora Burggraaf / Ed Spanjaard / Pieter Wispelwey - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Shame
Rotown, Rotterdam
14:30
Iris Penning
Studio K, Amsterdam
12:30
The King's Garage Sale
Vera, Groningen
zaterdag 28 april 2018
21:00
Zwart Licht
013, Tilburg
Niall Horan
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Banner. + Little Symphonies
Altstadt, Eindhoven
20:30
Dynamite Blues Band
Artishock, Soest
13:30
Northcote
Bibelot, Dordrecht
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Porches
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nebula / Tangled Horns
Burgerweeshuis, Deventer
Leonie Meijer - Bella Italia
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Twarres
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Donnerwetter
De Warande, Turnhout
20:00
Moo sessions presents: Katie Koss
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Karsu
DiamantTheater, Den Haag
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Fab Morvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Marlon Williams
EKKO, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Flint, Amersfoort
Yori Swart
Fluor, Amersfoort
22:00
Josylvio
FOX Nightlife, Stadskanaal
21:00
The Pink Floyd Sound
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Leafs
Gebr. De Nobel, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
J R&B
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden