Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
10:30
Handelsbeurs
Gent
12:30
Grounds
Rotterdam
15:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Effenaar
Eindhoven
18:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:45
De Helling
Utrecht
De Bosuil
Weert
15:00
De Bonte Wever
Assen
Cinetol
Amsterdam
Café Forum
Maastricht
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Reflektor
Liège
Parktheater
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
The Loft
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
zondag 21 mei 2017
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Crywank
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
DST Trio / Verhoeven en Vermeulen
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rootsriders Bob Marley
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
21:00
Flip en de Noormannen zingt Leonard Cohen
Paradiso, Amsterdam
Spinvis
Paradiso, Amsterdam
11:00
Nederlands Philharmonisch Orkest
Paradiso, Amsterdam
Big Monti Amundson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:30
Big Monti Amundson
NiXenMeer, Enschede
20:30
Nervana
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Holographic Human Element
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
ELLA
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Hayseed Dixie
Mezz, Breda
16:00
HBA on Tour: Carina Nebula / Duke John / Koala / PALMSY
Mezz, Breda
20:00
Allan Kingdom
Melkweg, Amsterdam
Stormzy
Melkweg, Amsterdam
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
16:00
The Cubical / The Shady Greys
Luxor Live, Arnhem
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
Raul Midón
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'The Man-Machine'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Trans Europe Express'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
10:30
Mec Yek
Handelsbeurs, Gent
12:30
An Easy Sunday met EP-release DIABOTE
Grounds, Rotterdam
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
16:15
The Old Ditch Riverhoppers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Danny Giles Band
Gebr. De Nobel, Leiden
Sena Performers European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Napalm Death / Brujeria / Power Trip
Effenaar, Eindhoven
18:30
JJ Sharp band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
21:00
TakeRoot presents: Torgeir Waldemar
De Spieghel, Groningen
20:00
DOB Band
De Pul, Uden
20:30
Lisa Lois sings Adele
De Oosterpoort, Groningen
19:45
Dodecahedron
De Helling, Utrecht
Future Thieves
De Bosuil, Weert
15:00
Bobby Long
De Bonte Wever, Assen
Alex Cameron
Cinetol, Amsterdam
Ruby Explosion
Café Forum, Maastricht
20:00
Jaune Toujours
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
16:00
Kingsdeal
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:15
De Dijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Aldous Harding
Ancienne Belgique (AB), Brussel
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
maandag 22 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
21:00
Cocktails
Vera, Groningen
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
ELS // Electronic Live Sessions: WORM / yEs!yEs!
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Dakota
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raul Midón
Paradiso, Amsterdam
19:45
Diane Birch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Tamino
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Techno Pop'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Computer World'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ellen ten Damme - Paris
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Nouveau Vélo
Cinetol, Amsterdam
Wende Snijders
Bourla, Antwerpen
dinsdag 23 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wovenhand
Reflektor, Liège
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Afstudeershow Back to the 80's
Neushoorn, Leeuwarden
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Tour De France'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'The Mix'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Leo Rondeau / Travis Champ
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Dan Stuart
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
19:30
Gothic Tropic
Cinetol, Amsterdam
20:00
Fresku / Mocromaniac
013, Tilburg
woensdag 24 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sorority Noise (USA) + Bony Macaroni + Baking Buddha
Winston, Amsterdam
20:30
Daniel Payne
Vera, Groningen
20:00
Popquiz Marathon
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fresku / Mocromaniac
The Loft, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Sondre Lerche
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge