Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Rotown
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Helling
Utrecht
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
Mondial
Beek
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Munttheater
Weert
The Loft
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Vera
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
P60
Amstelveen
23:00
Atak
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Cacaofabriek
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium 't Beest
Goes
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
21:15
De Bosuil
Weert
16:00
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
People's Place
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
22:00
Merleyn
Nijmegen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
woensdag 24 mei 2017
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Royal Blood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Riverside (PL)
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Popquiz Marathon
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Popquiz Marathon
Rotown, Rotterdam
22:00
Organix
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Millionaire
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Madeleine Peyroux
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lost In Kiev / Pray For Sound
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Laster / Weltschmerz
dB's, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiss
Ahoy, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
Jonna Fraser
Mondial, Beek
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Munttheater, Weert
Fresku / Mocromaniac
The Loft, Amsterdam
20:30
Elephant Stone
EKKO, Utrecht
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Daniel Payne
Vera, Groningen
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 25 mei 2017
21:00
Yesh
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Yamato
Posthuis Theater, Heerenveen
Wovenhand
Patronaat, Haarlem
19:30
WELSHLY ARMS
Melkweg, Amsterdam
Thomas Azier
Effenaar, Eindhoven
The Hackensaw Boys
P60, Amstelveen
23:00
Tahko
Atak, Enschede
Switchfoot
Melkweg, Amsterdam
20:00
Soft Kill
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Patronaat, Haarlem
20:30
Shirma Rouse
Grenswerk, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Roos van Nijmegen Finale 2017: Altijd Onderweg / Beerbottle Chopsticks
Doornroosje, Nijmegen
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ron Gallo / The Coathangers
Stroomhuis, Eindhoven
Riverside (PL)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Paard, Den Haag
20:30
Preoccupations
Vera, Groningen
Portugal. The Man
Tolhuistuin, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Nervana
Cacaofabriek, Helmond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mississippi Swimmers: A Tribute To Jeff Buckley
Podium 't Beest, Goes
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Mat McHugh / Sean Koch Trio
Bitterzoet, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lich King (USA) / Hidden Intent (AUS)
Winston, Amsterdam
20:00
Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen - Volle Bloei
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
JJ Sharp band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Jim Jones and the Righteous Mind
Cinetol, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hiphop Café x Hiphop Carrousel
Grounds, Rotterdam
20:00
Herman Brood Academie On Tour #13
Fluor, Amersfoort
21:15
Gary Hoey
De Bosuil, Weert
16:00
Funebrarum
Baroeg, Rotterdam
Fresku / Mocromaniac
Annabel, Rotterdam
20:00
Föllakzoid / The Blind Shake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Evan Dando
Merleyn, Nijmegen
Dodecahedron
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
DAAU
EKKO, Utrecht
20:30
Daan (b)
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Cody ChesnuTT
People's Place, Amsterdam
22:00
Benjamin Herman
BIRD, Rotterdam
20:00
Barry Badpak
Gebr. De Nobel, Leiden
Audio Obscura / Dixon / Job Jobse
Concertgebouw, Amsterdam
Angel Olsen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Africadelic
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 26 mei 2017
20:00
Yung Internet
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yamato
Parktheater, Eindhoven
Wovenhand
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
William Boeva - Reset
Cultuurhuis de Leest, Izegem
22:00
White
Merleyn, Nijmegen
Walter 'Wolfman' Washington
North Sea Jazz Club, Amsterdam