Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Mondial
Beek
19:00
Rotown
Rotterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
The Loft
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Helling
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Vera
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Gebr. De Nobel
Leiden
Patronaat
Haarlem
Annabel
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
P60
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Effenaar
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
People's Place
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:15
De Bosuil
Weert
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Compagnietheater
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
woensdag 24 mei 2017
School's Out
De Oosterpoort, Groningen
Jonna Fraser
Mondial, Beek
19:00
Popquiz Marathon
Rotown, Rotterdam
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kiss
Ahoy, Rotterdam
The Kooks
013, Tilburg
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Madeleine Peyroux
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sondre Lerche
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Wovenhand
De Oosterpoort, Groningen
White Lies
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
20:00
Popquiz Marathon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sorority Noise (USA) + Bony Macaroni + Baking Buddha
Winston, Amsterdam
20:00
Laster / Weltschmerz
dB's, Utrecht
20:00
Lost In Kiev / Pray For Sound
Poppodium Volt, Sittard
Royal Blood
Paradiso, Amsterdam
Fresku / Mocromaniac
The Loft, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
Millionaire
De Helling, Utrecht
20:30
Riverside (PL)
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Elephant Stone
EKKO, Utrecht
20:30
The Goon Sax
Cinetol, Amsterdam
20:30
Slim Cessna's Auto Club
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Daniel Payne
Vera, Groningen
21:00
Xiu Xiu
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Wille and the Bandits
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Organix
BIRD, Rotterdam
22:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
donderdag 25 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kattendans, Bergeijk
Dodecahedron
Gebr. De Nobel, Leiden
Wovenhand
Patronaat, Haarlem
Fresku / Mocromaniac
Annabel, Rotterdam
16:00
JJ Sharp band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Funebrarum
Baroeg, Rotterdam
Switchfoot
Melkweg, Amsterdam
19:30
WELSHLY ARMS
Melkweg, Amsterdam
Angel Olsen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
The Hackensaw Boys
P60, Amstelveen
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Africadelic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Föllakzoid / The Blind Shake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mat McHugh / Sean Koch Trio
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ron Gallo / The Coathangers
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Koffie
Paradiso, Amsterdam
Portugal. The Man
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Barry Badpak
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Soft Kill
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Roos van Nijmegen Finale 2017: Altijd Onderweg / Beerbottle Chopsticks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Audio Obscura / Dixon / Job Jobse
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Lich King (USA) / Hidden Intent (AUS)
Winston, Amsterdam
20:00
Mississippi Swimmers: A Tribute To Jeff Buckley
Podium 't Beest, Goes
20:00
Herman Brood Academie On Tour #13
Fluor, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Azier
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yamato
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Hiphop Café x Hiphop Carrousel
Grounds, Rotterdam
20:30
DAAU
EKKO, Utrecht
20:30
Daan (b)
Muziekgieterij, Maastricht
Riverside (PL)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Preoccupations
Vera, Groningen
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Paard, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Volle Bloei
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Shirma Rouse
Grenswerk, Venlo
20:30
Jim Jones and the Righteous Mind
Cinetol, Amsterdam
21:00
Nervana
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Cody ChesnuTT
People's Place, Amsterdam
21:00
Yesh
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:15
Gary Hoey
De Bosuil, Weert
22:00
Evan Dando
Merleyn, Nijmegen
22:00
Benjamin Herman
BIRD, Rotterdam
23:00
Tahko
Atak, Enschede
vrijdag 26 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Sleutelmoment
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Deventer Schouwburg, Deventer