Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Musis
Arnhem
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:00
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Gruitpoort
Doetinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stathe
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 15 mei 2018
Dave East
Bitterzoet, Amsterdam
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Get Busy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
SOHN
Paradiso, Amsterdam
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Black Milk
Paard, Den Haag
20:15
Maestro Jules onthult: Mahler symphonie nr. 1
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
Saman Amini
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
MYCA
Patronaat, Haarlem
20:00
3TEETH
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Funk Club
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Max Frost
TivoliVredenburg, Utrecht
Isaac Gracie
TivoliVredenburg, Utrecht
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Seether
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 16 mei 2018
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 17 mei 2018
Her Majesty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Close 2 Fire / Edwin Danks / Moor Park / Triangle / Yoanne
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
The King's Rhythm Crew
P60, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jaimeo Brown Transendence
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Saman Amini
Meervaart, Amsterdam
Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
Honne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jellephant / Poncho
Sugar Factory, Amsterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
Dotan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
We Are Scientists
Melkweg, Amsterdam
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam