Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
21:00
Groene Engel
Oss
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doopsgezinde Kerk Zwolle
Zwolle
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:15
De Cammeleur
Dongen
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Cinetol
Amsterdam
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 18 mei 2018
20:00
Gundelach
Paradiso, Amsterdam
Bokoesam / Jacin Trill
Paard, Den Haag
Splendid
Paard, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Likt
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Hollies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Bassekou Kouyaté en Habib Koité
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
21:00
Distillator
Metropool, Hengelo
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pablo Nouvelle
Melkweg, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:15
3J'S
Markant Uden, Uden
Twarres
Luxor Live, Arnhem
20:00
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
21:00
We Bless This Mess en oclaire
LOLA050, Groningen
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
20:30
For Evigt (Volbeat Tribute)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Storksky en Mantra
Iduna, Drachten
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
20:30
KingFisher Sky
Hedon, Zwolle
20:00
Knarsetand
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Calandrya | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Fred Wesley ft. Générations
Grounds, Rotterdam
20:30
Jeangu Macrooy
Grote Kerk Enschede, Enschede
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
Carnation / Izegrim
Groene Engel, Oss
20:00
MeisjeDjamila
Grenswerk, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
19:00
One Tail One Head
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
L.A. Vation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Def Americans: 50 years of Folsom Prison
Fluor, Amersfoort
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
20:15
Jetse de Jong Trio / Manon Nijenhuis
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
The Hillbilly Moonshiners speelt Mumford & Sons
Estrado, Harderwijk
20:00
julian Sas / de Bintangs
Duycker, Hoofddorp
20:15
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Henriëtte de Groot
Doopsgezinde Kerk Zwolle, Zwolle
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:00
The Ex
De Spot, Middelburg
20:00
Johan
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
De Domijnen, Sittard
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
21:30
Joep Pelt
De Bosuil, Weert
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Kitchenette
Cinetol, Amsterdam
21:30
Stompin' Grounds
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Nick & Simon
Chassé Theater, Breda
20:30
Hamish Anderson
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Vandeven Band
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
21:00
Crystal Dream
Bibelot, Dordrecht
19:30
Golden Caves / The Rushians
Baroeg, Rotterdam
Awkward I
Altstadt, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjors van der Panne
Agnietenhof, Tiel
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
013, Tilburg
19:30
Moeders Mooiste
013, Tilburg
21:00
Ragin' Pussy
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zaterdag 19 mei 2018
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Martin Fondse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
L.A. Vation
Vorstin, Hilversum
Monster Magnet
Vera, Groningen
20:00
Carter Sampson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bokoesam / Jacin Trill
TivoliVredenburg, Utrecht
Ólafur Arnalds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch