Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Casino Beringen
Beringen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
De Avenue
Breda
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
18:30
Flint
Amersfoort
10:00
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Moira
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Starsound Studio
Utrecht
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wolbodo
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
10:00
Flint
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Grounds
Rotterdam
18:00
Iduna
Drachten
vrijdag 02 juni 2017
21:00
Dilana Smith
Bibelot, Dordrecht
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
Diggy Dex
Burgerweeshuis, Deventer
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
20:30
Erny Green
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gifter
De Pul, Uden
20:00
The Burning Hell
De Spot, Middelburg
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
18:30
Songwriters Gilde Amersfoort & Flint - Kampvuurconcert
Flint, Amersfoort
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:00
The Red Devils
Fluor, Amersfoort
20:00
DVL(The Hoax + Guy Forsyth)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Misþyrming
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ivan & The Parazol
Gigant, Apeldoorn
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
21:30
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Rewire x Korzo #6: Pierre Bastien / Visible Cloaks
Korzo, Den Haag
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Yawning Man
Little Devil, Tilburg
20:00
Little Mix
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Hausmagger
Luxor Live, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
19:30
Taylor Caniff
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kinoo / Mountain States
Merleyn, Nijmegen
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
The Gentle Art Of Cooking People
Moira, Utrecht
20:00
The Brandos
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Finale Kleine Prijs van Fryslân 2017
Neushoorn, Leeuwarden
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Eric Vloeimans, Chris Hordijk, Ne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Nacht Van Pinkpop
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Absu / Hate / Nargaroth
P60, Amstelveen
19:30
Slavery Farm en Metta
Paard, Den Haag
20:00
Hanson
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy
Patronaat, Haarlem
Hallo Venray
Podium Asteriks, Leeuwarden
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
Morrissey & Marshall
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:00
Golden Earring Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
20:00
Julie Byrne
Rotown, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
21:30
ESN Live Music Night
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Roads To Roam
Starsound Studio, Utrecht
The Hackensaw Boys
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
20:30
Tjalling
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Will Joseph Cook
Sugar Factory, Amsterdam
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes: A Tribute to Willy de Ville
Vorstin, Hilversum
20:00
Jasper van 't Hof
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
21:00
The Hounds
Wolbodo, Delft
Deep Purple
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 03 juni 2017
20:00
THE CLASH OF THE COVER BANDS - REGIOFINALE ZUID NEDERLAND
013, Tilburg
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Employed to Serve
dB's, Utrecht
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lekker Origineel / The Shakedown 8
De Meester, Almere
20:00
Sea Pinks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jaya The Cat
Duycker, Hoofddorp
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten