Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
11:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Pul
Uden
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
De Barones
Epe
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
15:30
Café The Pocket
Katwijk
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
Wisseloord Studio's
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthoornkerk
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zondag 27 mei 2018
Russian Circles / Sumac
Patronaat, Haarlem
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Zondagochtend Klassiek - Studium Chorale
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Devin Dawson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Paradiso, Amsterdam
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
Marduk
P60, Amstelveen
15:30
Koninklijk Walram's Genootschap van Valkenburg
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
14:30
Bands in het Bos: Dif'Friends
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Brigitte Kaandorp
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:30
Pestilence
Muziekgieterij, Maastricht
12:00
Wim van Hasselt & Eriko Takezawa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
18:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Gente De Zona
Melkweg, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
19:00
Wild Child
Melkweg, Amsterdam
14:30
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:00
Live at Lola: The Courettes / The SoapGirls
LOLA050, Groningen
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Moo Sessions #17 // Daniel Cane & The Rebellion
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
11:30
Julie & Andreas
Het Heerenhuys, Rotterdam
21:00
David Benjamin
Hedon, Zwolle
21:00
Baba Zula
Grounds, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday: Hakim (Sesamstraat)
Grounds, Rotterdam
20:00
Oblivians
Effenaar, Eindhoven
00:00
Muziekcafé - Jeugdbigband, piano, zang, gitaar en viool
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
De Dijk
De Pul, Uden
16:00
Laurence Jones
De Bosuil, Weert
17:00
NO XQ'S
De Barones, Epe
19:30
The Messiah
Concertgebouw, Amsterdam
Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
15:30
Pro
Café The Pocket, Katwijk
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Josh T. Pearson
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mammal Hands
Bimhuis, Amsterdam
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 28 mei 2018
Popronde Pre-Party
Wisseloord Studio's, Hilversum
20:00
Habibi
Sugar Factory, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lil Skies
Posthoornkerk, Amsterdam
20:00
Afstuderen Jim en Kevin
Patronaat, Haarlem
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
21:00
Eindhoven SiSo City 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dulfer 78!
Melkweg, Amsterdam
Scarlxrd
Melkweg, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:00
Demi Lovato
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Freek de Jonge
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Monster Magnet
Het Depot, Leuven
Kamasi Washington
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Haux
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 29 mei 2018
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band / Josylvio / Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Turnover
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Chali2Na / Krafty Kutz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Freedia
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
Kamasi Washington
Paard, Den Haag
Don Broco
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
Art Garfunkel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Lohues
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Buttertones (US)
De Zwerver, Oostende
20:00
Stef Bos - Kern
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Tegen De Stroom In - Ava
Cacaofabriek, Helmond
20:30
DJ Katapila / Hailu Mergia
Bimhuis, Amsterdam
woensdag 30 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Stathe Sessie: The Hazzah + Elsa Lester
Stathe, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marilyn Manson
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
20:00
Chad VanGaalen
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam