Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Kargadoor
Utrecht
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Mezz
Breda
20:30
Vorstin
Hilversum
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Martiniplaza
Groningen
22:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Melkweg
Amsterdam
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Trix
Antwerpen
Philips Stadion
Eindhoven
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Pul
Uden
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
P60
Amstelveen
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Grenswerk
Venlo
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Altstadt
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Mezz
Breda
19:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
Volta
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Atak
Enschede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:30
Duycker
Hoofddorp
21:45
Manifesto
Hoorn
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
013
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Philips Stadion
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Gelredome
Arnhem
22:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
vrijdag 09 juni 2017
21:00
Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
20:15
Theo Mackaay
De Kargadoor, Utrecht
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Perfect Tool
Mezz, Breda
20:30
The Eskies
Vorstin, Hilversum
Stef Bos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Martiniplaza, Groningen
22:30
Rabo Jazzboz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:00
Perfume Genius
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Paul Weller
Paradiso, Amsterdam
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar
EKKO, Utrecht
Nite Jewel
Paradiso, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
Max & Igor Cavalera
Melkweg, Amsterdam
21:30
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Matarr: release EP ‘777’
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Marta Ren & the Groovelvets
Doornroosje, Nijmegen
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
Patronaat, Haarlem
20:00
Lucy Woodward
Paard, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
JAZZ AT WILLEMEEN PRESENTS HET JETSE DE JONG KWARTET
Willemeen, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
21:00
James Intveld
De Bosuil, Weert
20:00
I Am Morbid / Necrophagia
Paard, Den Haag
20:00
I Against I / Steele Justice / March
Mezz, Breda
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
20:00
Hanson
Trix, Antwerpen
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Guitar Shorty & Morblus
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Gruppo Di Pawlowski
Merleyn, Nijmegen
19:30
Grim Tim
Paard, Den Haag
20:00
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
DeLaMar, Amsterdam
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures
De Spot, Middelburg
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
21:00
EIVØR
Rotown, Rotterdam
21:00
DJ Orlando
P60, Amstelveen
19:00
Dilana
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
20:00
De Stokers
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
De Platenparade
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
De Kift
dB's, Utrecht
20:15
De Dijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
David Douglas
Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma
Grenswerk, Venlo
Causes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Boom like that!
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bang Bang Bazooka
Altstadt, Eindhoven
20:00
Anneke van Giersbergen's VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 10 juni 2017
Zimmerman
Altstadt, Eindhoven
22:00
You Should Get To Know Us + Sewage farm
Merleyn, Nijmegen
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Xander & The Peace Pirates
De Bosuil, Weert
Will And The People
Rotown, Rotterdam
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Eskies in MEZZ
Mezz, Breda
19:15
The 101's (album release show)
Effenaar, Eindhoven
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Robin Borneman + Ian Fisher
Luxor Live, Arnhem
21:30
RABO JazzBoZ: Boggamasta(Flat Earth Society + Davide Bovee)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Pure Pleasure
Metropool, Hengelo
21:30
Punto Cubano
Volta, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
21:00
Nots
Bitterzoet, Amsterdam
18:30
Nikki Lane / Julien Baker / Rivers / Robert Ellis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nightqueen
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Neophyte / Outsiders / The Darkraver
Atak, Enschede
20:30
Mulligan-Baker Project
PlusEtage, Baarle-Nassau
Miscellaneous
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
De Pul, Uden
22:00
LIVE: AC/DC Night Out!
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:30
Kraak & Smaak
Duycker, Hoofddorp
21:45
King of the World
Manifesto, Hoorn
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jonna Fraser
Grenswerk, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
19:30
ICE: Björk and Icelandic Folk Music
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
I Am Morbid
013, Tilburg
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
De Meester, Almere
20:00
Excrementory Grindfuckers + Bluewaffle Sauerkraut
Dynamo, Eindhoven
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
22:00
DUB A WARE invites Masego Soundsystem
dB's, Utrecht
21:00
Doodskop
Little Devil, Tilburg