Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Simplon
Groningen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:45
Vorstin
Hilversum
23:00
The Box
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
19:30
De Pit
Terneuzen
Arminius
Rotterdam
23:00
De Spot
Middelburg
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Grenswerk
Venlo
De Helling
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Mezz
Breda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
14:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
11:00
't Ukien
Kampen
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Metropool
Hengelo
013
Tilburg
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
15:00
Iduna
Drachten
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:00
De Spot
Middelburg
Simplon
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Fakkel
Ridderkerk
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
18:00
dB's
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Klos
Emmeloord
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
19:00
Winston
Amsterdam
15:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
Absolute
Arnhem
16:00
Korzo
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bakkerij
Zevenbergen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
12:00
Oosterkerk
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Friejam Presenteert: CD-presentatie Ananazz
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:30
EZG / Steen
Paard, Den Haag
21:00
Electric Light Orchestra Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Dollkraut
Simplon, Groningen
19:45
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues - Moi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:45
Dakota / Mooon / The Black Marble Selection
Vorstin, Hilversum
23:00
Daddy Yankee
The Box, Amsterdam
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
Cloud Nothings
Vera, Groningen
19:30
Clear Clamour / Sweet Lord Animals (S.L.A.)
De Pit, Terneuzen
Causes
Arminius, Rotterdam
23:00
Bruut!
De Spot, Middelburg
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anthony John
Bibelot, Dordrecht
20:00
Amp Fiddler
Gigant, Apeldoorn
21:00
Albert af Ekenstam
VOC-schip Batavia, Lelystad
20:00
A Night in Indonesia: Kande, Filastine & Nova, Boi Akih e.a.
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
20:30
The Pilgrims
Bostheater Ommen, Ommen
20:15
The Perfect Tool
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Talkin' About My Generation
Grenswerk, Venlo
Sólstafir
De Helling, Utrecht
20:00
Sky Architect / The Aurora Project
De Pul, Uden
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Shirma Rouse
Mezz, Breda
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
ROGIER PELGRIM + JEANNE ROUWENDAAL
Willemeen, Arnhem
21:00
Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Rats On Rafts/De Kift
Gigant, Apeldoorn
20:00
Psychotic Waltz
Fluor, Amersfoort
20:30
Prof.Nomad
P60, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Oriental Landscapes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Omar
Boerderij, Zoetermeer
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Midzomernacht
Timboektoe, Velsen-Noord
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Mariachi Reloaded
De Meester, Almere
14:30
Manouvre
Paradiso, Amsterdam
20:00
Manouvre
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lost Insanity
Little Devil, Tilburg
22:00
LIVE: Surfing USA
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
Kiefer Sutherland
Melkweg, Amsterdam
21:00
Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
16:00
Iris Penning
Tolhuistuin, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
11:00
Full Color Festival Kampen
't Ukien, Kampen
21:00
Focus / Leif de Leeuw Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Exhumed
Metropool, Hengelo
Evanescence
013, Tilburg
18:00
Emergenza
Melkweg, Amsterdam
20:30
Def Americans
Corneel, Lelystad
15:00
Death over Drachten - Altar / Distillator / Rotting Christ
Iduna, Drachten
21:00
De Wereldband
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:00
De Nachtdienst
De Spot, Middelburg
De Likt + support
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Clear Clamour
Podium 't Beest, Goes
20:00
Charly Luske / Erica Yong
De Fakkel, Ridderkerk
20:00
Camera
Patronaat, Haarlem
23:00
Brotherhood Squad / Ray Fuego
Merleyn, Nijmegen
20:00
Bluezofeel
Oefenbunker, Landgraaf
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Binkbeats / Het Koninklijk Concertgebouworkest
Concertgebouw, Amsterdam
18:00
Big Hare / Plan Kruutntoone / Stillwave / Sven Agaath / The Fire Harve
dB's, Utrecht
20:00
Bersama
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Backwater Roll Blues Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Backland
De Klos, Emmeloord
20:30
Annie Keating / Steve Mayone
In The Woods, Lage Vuursche
100% NL Speelt Live
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
zondag 18 juni 2017
19:00
Young Kings (UK) / My only (UK) / Dock 83
Winston, Amsterdam
15:30
Try Acrobatics (EP release)
EKKO, Utrecht
20:15
The Perfect Tool
De Pul, Uden
Tessa Belinfante
Absolute, Arnhem
16:00
TAIKA/ Liisa Aholainen
Korzo, Den Haag
Shaggy
Melkweg, Amsterdam
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
16:30
Pat Reedy and The Longtime Goners
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Novocaine
Hedon, Zwolle
19:00
Monster Magnet
Iduna, Drachten
20:00
Meneer Monster
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Les Cooles de Ville
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Leif de Leeuw Band
Vorstin, Hilversum
16:15
KIOL
Gigant, Apeldoorn
16:00
Kenny
De Bakkerij, Zevenbergen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Jameszoo / Jarreau Vandal / Lunice
Melkweg, Amsterdam
16:00
Golly Gosh Darn
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
12:00
Gerard Bouwhuis
Oosterkerk, Amsterdam
16:30
Gallowstreet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam