Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
BIRD
Rotterdam
De Kerk
Oudendijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
21:00
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Hedon
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Bosuil
Weert
Proeflokaal Goesting
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
22:00
Merleyn
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
De Zwalmparel
Zwalm
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
19:30
De Pit
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Arminius
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
19:45
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Spot
Middelburg
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:45
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
Kraaij & Balder
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:00
The Box
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
woensdag 14 juni 2017
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
Snowapple
De Kerk, Oudendijk
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
20:00
Pakhuisband
AkoestiCafé, Nieuwegein
21:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
21:00
Assorted Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
Baroness
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
The Afghan Whigs
Trix, Antwerpen
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
20:00
ALPHA DNA / Soul Daad / Tishan
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kilo Kish
Paradiso, Amsterdam
Ego Kill Talent
Melkweg, Amsterdam
20:00
Joshua Baumgarten / Tommy Ventevogel
P60, Amstelveen
donderdag 15 juni 2017
20:00
Bluesworld Collectieve
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Kovacs
De Bosuil, Weert
Hallo Venray
Proeflokaal Goesting, Venray
20:00
Bazzookas
Grenswerk, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
22:00
Slydigs
Merleyn, Nijmegen
The Perfect Tool
Duycker, Hoofddorp
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #62' - ft. Barosz + Geoff Wyld + Rhedyn
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Courtneys
Vera, Groningen
20:00
Bongripper / Primitive Man / Ggull
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
The Afghan Whigs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sólstafir
Mezz, Breda
20:00
Leona Philippo
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
ROTTING CHRIST (GR) + SVART CROWN (FR)
Willemeen, Arnhem
Daniel Lohues - Moi
Orpheus, Apeldoorn
23:45
Anil Aras / Man with No Shadow
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
The Eskies
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fab Morvan
Paradiso, Amsterdam
Primal Scream
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Avec
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali / PlusSupportAct
Fluor, Amersfoort
vrijdag 16 juni 2017
20:30
Ivar
Hedon, Zwolle
20:00
Shirma Rouse
Hedon, Zwolle
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
20:30
Spek & Boogert - Afscheidsconcert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Morning Daze
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Phil Haley & his Comments
dB's, Utrecht
20:00
Stillmarillion
De Pul, Uden
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
Kiefer Sutherland & his band
013, Tilburg
19:30
Clear Clamour / Sweet Lord Animals (S.L.A.)
De Pit, Terneuzen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
De Meenthe, Steenwijk
The Boxer Rebellion
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Kaitlyn Aurelia Smith
BIRD, Rotterdam
Causes
Arminius, Rotterdam
21:00
Electric Light Orchestra Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Velcro Fly + Radar Men From The Moon
Groene Engel, Oss
19:45
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Bruut!
De Spot, Middelburg
21:00
Albert af Ekenstam
VOC-schip Batavia, Lelystad
20:00
ScooterRoy and the Hitmachine / Them Novelists
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Perfect Tool
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Friejam Presenteert: CD-presentatie Ananazz
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Marky Ramone's Blitzkrieg
Duycker, Hoofddorp
21:00
Gyga On Tour
Duycker, Hoofddorp
20:45
Dakota / Mooon / The Black Marble Selection
Vorstin, Hilversum
20:30
Laura Fygi / Trio Malando
Vorstin, Hilversum
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Brandos
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Slo Burn
Patronaat, Haarlem
21:00
Dollkraut
Simplon, Groningen
Cloud Nothings
Vera, Groningen
21:00
The Eskies
So What!, Gouda
20:00
King of the World
Podium 't Beest, Goes
21:30
Klezmajeur
Kraaij & Balder, Eindhoven
20:00
Anthony John
Bibelot, Dordrecht
20:00
New Deventer Collective Showcase
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
EZG / Steen
Paard, Den Haag
Daniel Lohues - Moi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
19:30
Iris Penning
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Izaline Calister
Luxor Live, Arnhem
20:00
Amp Fiddler
Gigant, Apeldoorn
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
23:00
Daddy Yankee
The Box, Amsterdam
20:00
Writersday
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A Night in Indonesia: Kande, Filastine & Nova, Boi Akih e.a.
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cranberries
RAI Theater, Amsterdam
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Txarango
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thijs Pot
Melkweg, Amsterdam