Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
De Kerk
Oudendijk
Diligentia
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
19:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
Diligentia
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fluor
Amersfoort
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Proeflokaal Goesting
Venray
20:30
Q-Factory
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
Arminius
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
19:30
De Pit
Terneuzen
20:00
De Pul
Uden
23:00
De Spot
Middelburg
De Zwalmparel
Zwalm
Diligentia
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Kraaij & Balder
Eindhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
RAI Theater
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
The Box
Amsterdam
20:15
Theater Rotterdam
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
20:45
Vorstin
Hilversum
woensdag 14 juni 2017
The Dead Daisies
Boerderij, Zoetermeer
Snowapple
De Kerk, Oudendijk
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Baroness
Effenaar, Eindhoven
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
Ego Kill Talent
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
20:00
Joshua Baumgarten / Tommy Ventevogel
P60, Amstelveen
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kilo Kish
Paradiso, Amsterdam
20:00
ALPHA DNA / Soul Daad / Tishan
Sugar Factory, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:45
Damian 'Jr Gong' Marley
TivoliVredenburg, Utrecht
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
The Afghan Whigs
Trix, Antwerpen
21:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
donderdag 15 juni 2017
20:00
The Afghan Whigs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kovacs
De Bosuil, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
The Perfect Tool
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bongripper / Primitive Man / Ggull
Effenaar, Eindhoven
Najib Amhali / PlusSupportAct
Fluor, Amersfoort
20:00
Bazzookas
Grenswerk, Venlo
20:00
Bluesworld Collectieve
Hedon, Zwolle
Primal Scream
Melkweg, Amsterdam
Avec
Melkweg, Amsterdam
22:00
Slydigs
Merleyn, Nijmegen
Sólstafir
Mezz, Breda
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #62' - ft. Barosz + Geoff Wyld + Rhedyn
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Leona Philippo
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Daniel Lohues - Moi
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fab Morvan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parktheater, Eindhoven
Hallo Venray
Proeflokaal Goesting, Venray
20:30
The Eskies
Q-Factory, Amsterdam
23:45
Anil Aras / Man with No Shadow
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
The Courtneys
Vera, Groningen
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
ROTTING CHRIST (GR) + SVART CROWN (FR)
Willemeen, Arnhem
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
Kiefer Sutherland & his band
013, Tilburg
Causes
Arminius, Rotterdam
20:00
Anthony John
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kaitlyn Aurelia Smith
BIRD, Rotterdam
20:00
New Deventer Collective Showcase
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Phil Haley & his Comments
dB's, Utrecht
20:30
Morning Daze
De Kargadoor, Utrecht
19:30
Iris Penning
De Maagd, Bergen op Zoom
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rumbones / Sick Pistons
De Meester, Almere
19:30
Clear Clamour / Sweet Lord Animals (S.L.A.)
De Pit, Terneuzen
20:00
Stillmarillion
De Pul, Uden
23:00
Bruut!
De Spot, Middelburg
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
19:45
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Marky Ramone's Blitzkrieg
Duycker, Hoofddorp
21:00
Gyga On Tour
Duycker, Hoofddorp
20:30
Symfo Classics
Fluor, Amersfoort
20:00
ScooterRoy and the Hitmachine / Them Novelists
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Perfect Tool
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Amp Fiddler
Gigant, Apeldoorn
20:30
Velcro Fly + Radar Men From The Moon
Groene Engel, Oss
20:30
Ivar
Hedon, Zwolle
20:00
Shirma Rouse
Hedon, Zwolle
The Boxer Rebellion
Het Bolwerk, Sneek
Daniel Lohues - Moi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Klezmajeur
Kraaij & Balder, Eindhoven
20:30
Spek & Boogert - Afscheidsconcert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:30
Izaline Calister
Luxor Live, Arnhem
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
19:30
Txarango
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thijs Pot
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Friejam Presenteert: CD-presentatie Ananazz
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
EZG / Steen
Paard, Den Haag
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:00
A Night in Indonesia: Kande, Filastine & Nova, Boi Akih e.a.
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Slo Burn
Patronaat, Haarlem
20:00
King of the World
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Brandos
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
The Cranberries
RAI Theater, Amsterdam
21:00
Electric Light Orchestra Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Dollkraut
Simplon, Groningen
21:00
The Eskies
So What!, Gouda
20:00
Writersday
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Daddy Yankee
The Box, Amsterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater Rotterdam, Rotterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Cloud Nothings
Vera, Groningen
21:00
Albert af Ekenstam
VOC-schip Batavia, Lelystad
20:45
Dakota / Mooon / The Black Marble Selection
Vorstin, Hilversum