Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadion de Vliert
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:30
The Curve
Echt
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Volta
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:15
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
15:30
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Pul
Uden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
00:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
Dynamo
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Molen De Ster
Utrecht
Openluchttheater Lochem
Lochem
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
16:00
Podium 't Beest
Goes
14:00
Scheltema Complex
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
De Kerk
Oudendijk
Diligentia
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
19:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
Diligentia
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fluor
Amersfoort
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 10 juni 2017
Will And The People
Rotown, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
100% NL Speelt Live
Stadion de Vliert, 's-Hertogenbosch
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:30
Black Label / Collision / Deadalus / Defeated Decade / Endeavour
The Curve, Echt
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Punto Cubano
Volta, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:15
De SplitsPolitie
Vorstin, Hilversum
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
Armed Cloud / Ashby
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
16:30
Jeroen Kant
't Rozenknopje, Eindhoven
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Epica
Bibelot, Dordrecht
16:00
Stackhouse
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Martijje - Evenwicht
Boerderij Kamps, Rolde
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
15:30
Sara Milonovich' Daisycutter
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
20:00
Xander & The Peace Pirates
De Pul, Uden
18:00
Like U 2
Den Heilige Cornelius, Roermond
00:00
DJ Meastro
Duycker, Hoofddorp
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
16:15
Ryan M. Brewer
Gigant, Apeldoorn
15:00
The Eskies
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Raven
Little Devil, Tilburg
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
21:30
King Dude
Molen De Ster, Utrecht
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
Will And The People
Paard, Den Haag
20:00
Current Swell
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
16:00
Voivod
Podium 't Beest, Goes
14:00
ChocoTed / Vivienne Aerts
Scheltema Complex, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Franse Middag met Gerard Alderliefste & Friends
Vorstin, Hilversum
16:00
Yamato
Zuiderstrandtheater, Den Haag
maandag 12 juni 2017
Alt-J
013, Tilburg
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Blood Ceremony
Merleyn, Nijmegen
20:00
Death Valley Girls
Paradiso, Amsterdam
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
Molly Burch
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Surf Curse
Vera, Groningen
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Slayer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
Normandie
Dynamo, Eindhoven
20:00
Slo Burn
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Moorst - Albumrelease
Hedon, Zwolle
Zara Larsson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Paard, Den Haag
20:00
Minus The Bear
Paradiso, Amsterdam
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
DevilDriver
Podium Victorie, Alkmaar
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ministry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Perfume Genius
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Yentl
Vorstin, Hilversum
woensdag 14 juni 2017
21:00
Assorted Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
Marky Ramone
013, Tilburg
Primus
013, Tilburg
20:00
Pakhuisband
AkoestiCafé, Nieuwegein
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
The Dead Daisies
Boerderij, Zoetermeer
Snowapple
De Kerk, Oudendijk
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Baroness
Effenaar, Eindhoven
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
Ego Kill Talent
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
20:00
Joshua Baumgarten / Tommy Ventevogel
P60, Amstelveen
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kilo Kish
Paradiso, Amsterdam
20:00
ALPHA DNA / Soul Daad / Tishan
Sugar Factory, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:45
Damian 'Jr Gong' Marley
TivoliVredenburg, Utrecht
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
The Afghan Whigs
Trix, Antwerpen
21:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
donderdag 15 juni 2017
20:00
The Afghan Whigs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kovacs
De Bosuil, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
The Perfect Tool
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bongripper / Primitive Man / Ggull
Effenaar, Eindhoven
Najib Amhali / PlusSupportAct
Fluor, Amersfoort
20:00
Bazzookas
Grenswerk, Venlo
20:00
Bluesworld Collectieve
Hedon, Zwolle