Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:15
Effenaar
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Kreun
Kortrijk
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
Openluchttheater Lochem
Lochem
14:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Duycker
Hoofddorp
Bibelot
Dordrecht
16:00
Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Philips Stadion
Eindhoven
15:30
dB's
Utrecht
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Molen De Ster
Utrecht
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
16:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
16:00
Podium 't Beest
Goes
Paard
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
16:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Philips Stadion
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kerk
Oudendijk
Trix
Antwerpen
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
Diligentia
Den Haag
zaterdag 10 juni 2017
20:00
Pure Pleasure
Metropool, Hengelo
21:30
RABO JazzBoZ: Boggamasta(Flat Earth Society + Davide Bovee)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Robin Borneman + Ian Fisher
Luxor Live, Arnhem
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:15
The 101's (album release show)
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Eskies in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Ziggo Dome, Amsterdam
Will And The People
Rotown, Rotterdam
21:00
Xander & The Peace Pirates
De Bosuil, Weert
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
You Should Get To Know Us + Sewage farm
Merleyn, Nijmegen
Zimmerman
Altstadt, Eindhoven
zondag 11 juni 2017
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
Armed Cloud / Ashby
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
14:00
ChocoTed / Vivienne Aerts
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Current Swell
Paradiso, Amsterdam
00:00
DJ Meastro
Duycker, Hoofddorp
Epica
Bibelot, Dordrecht
16:00
Franse Middag met Gerard Alderliefste & Friends
Vorstin, Hilversum
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
16:30
Jeroen Kant
't Rozenknopje, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
King Dude
Molen De Ster, Utrecht
18:00
Like U 2
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Martijje - Evenwicht
Boerderij Kamps, Rolde
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
19:00
Raven
Little Devil, Tilburg
16:15
Ryan M. Brewer
Gigant, Apeldoorn
15:30
Sara Milonovich' Daisycutter
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
Stackhouse
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
The Eskies
Het Bolwerk, Sneek
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
16:00
Voivod
Podium 't Beest, Goes
Will And The People
Paard, Den Haag
20:00
Xander & The Peace Pirates
De Pul, Uden
16:00
Yamato
Zuiderstrandtheater, Den Haag
maandag 12 juni 2017
Alt-J
013, Tilburg
20:30
Blood Ceremony
Merleyn, Nijmegen
20:00
Death Valley Girls
Paradiso, Amsterdam
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Molly Burch
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Surf Curse
Vera, Groningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Paard, Den Haag
20:00
DevilDriver
Podium Victorie, Alkmaar
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Ministry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Minus The Bear
Paradiso, Amsterdam
Normandie
Dynamo, Eindhoven
20:00
Perfume Genius
Tolhuistuin, Amsterdam
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slayer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Slo Burn
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Moorst - Albumrelease
Hedon, Zwolle
20:30
Yentl
Vorstin, Hilversum
Zara Larsson
Melkweg, Amsterdam
woensdag 14 juni 2017
20:00
ALPHA DNA / Soul Daad / Tishan
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Assorted Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
Baroness
Effenaar, Eindhoven
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
19:45
Damian 'Jr Gong' Marley
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
Ego Kill Talent
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Joshua Baumgarten / Tommy Ventevogel
P60, Amstelveen
20:00
Kilo Kish
Paradiso, Amsterdam
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
Marky Ramone
013, Tilburg
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pakhuisband
AkoestiCafé, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
Primus
013, Tilburg
21:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
Snowapple
De Kerk, Oudendijk
The Afghan Whigs
Trix, Antwerpen
The Dead Daisies
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
donderdag 15 juni 2017
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #62' - ft. Barosz + Geoff Wyld + Rhedyn
Nieuwe Nor, Heerlen
23:45
Anil Aras / Man with No Shadow
Sugar Factory, Amsterdam
Avec
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bazzookas
Grenswerk, Venlo
20:00
Bluesworld Collectieve
Hedon, Zwolle
20:00
Bongripper / Primitive Man / Ggull
Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag