Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Vera
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
van Beresteyn
Veendam
ACU
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
20:30
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Gooth
Ridderkerk
22:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
22:30
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
23:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 22 september 2017
Sass Jordan
De Spot, Middelburg
20:00
Evergrey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sezah
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Lords of Black
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Morglbl
Duycker, Hoofddorp
20:30
Aestrid / Black Oak / Midas
Vorstin, Hilversum
20:30
American Head Charge
Vorstin, Hilversum
20:00
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Cacaofabriek, Helmond
Frogfest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Sebastian Sturm
Nieuwe Nor, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Run The Trap x Grades: Phazz
Patronaat, Haarlem
20:00
Lil Peep
Patronaat, Haarlem
20:00
Giant Tiger Hooch
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Espana Circo Este
Simplon, Groningen
Gabriel Iglesias
Martiniplaza, Groningen
The Amazons
Vera, Groningen
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
WAVE INVASION
PopEi, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan Rot / Jan van der Meij / Marjolein Meijers
Cultura, Ede
22:30
Suzy & The Rangers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Sef
Bibelot, Dordrecht
20:00
Charlemagne Palestine - Strumming Music
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ricky Koole
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Knol
Theater in de Steeg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
The Dirty Denims
Mezz, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
De Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
United Voices of Rock
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Chris Pureka
Luxor Live, Arnhem
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
23:00
Mouch Mouch
Melkweg, Amsterdam
21:00
EMA
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Flamin' Groovies
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Beautiful Girls
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
All We Are
Sugar Factory, Amsterdam
Everything Everything / Jen Cloher / Loney Dear
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bare Jams
Melkweg, Amsterdam
John Legend
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Maximo Park
Melkweg, Amsterdam
19:30
Seether
Melkweg, Amsterdam
19:30
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Kempi
Fluor, Amersfoort
20:00
Novatia / The Gift
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Arsenic Motion
De Meester, Almere
20:00
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
philharmonie zuidnederland
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 september 2017
Rock Alive
Hedon, Zwolle
20:30
Golden Caves / Sky Architect
Boerderij, Zoetermeer
Southern Empire & Karibow
Boerderij, Zoetermeer
20:00
AC/DC Tribute / LOS METALLICOS / Shaking Haze / The Art of Pantera
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ruben Hoeke Band: 25 jaar
van Beresteyn, Veendam
Chastity Belt
ACU, Utrecht
20:00
MacSwordfish
Stathe, Utrecht
20:00
Nordic Delight: Nelson Can / Sigurvin Sigurdsson / Sir Was
EKKO, Utrecht
20:00
Sef
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
My Blue Van
De Helling, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
21:00
120 Years of Rock 'n Roll party
Little Devil, Tilburg
21:30
Loney Dear + Jennie Abrahamson
Rotown, Rotterdam
21:00
L.A. Witch
V11, Rotterdam
Meridian Brothers + Memo Pimiento
Grounds, Rotterdam
20:30
4Sure - LatinJazz AllStars
Fenix Music Factory, Rotterdam
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
16:30
Rotterdam Rocks: Lords of Black / Picture / Rebelstar / Voodoo Circle
Baroeg, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
22:30
Chris Stussy & Prunk
Groene Engel, Oss
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
23:45
Togo All Stars
Doornroosje, Nijmegen
DJ Shadow
Doornroosje, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
22:30
Up The Irons
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Third Eye Blind
Het Depot, Leuven
20:00
Maximum Overdrive
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Drummakid
't Ukien, Kampen
20:30
Nadja Filtzer
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Rodfest
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Vorstin, Hilversum
20:00
Destructive Penguins
The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
20:00
The Dirty Denims
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Doors Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Popronde Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
17:00
Chris Pureka
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
23:30
The Pacifics
Vera, Groningen
21:00
Flamin' Groovies + Skodiacs
Vera, Groningen
20:30
The Marcus King Band
De Oosterpoort, Groningen