Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:45
The Jack
Eindhoven
21:45
The Jack
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Altstadt
Eindhoven
C.C. Cayen
Enkhuizen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Toogenblik
Haren (Borgloon)
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Groene Engel
Oss
Lucky
Rijssen
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Taverne
Bergen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
16:00
Dordtyart
Dordrecht
16:00
Iduna
Drachten
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Atak
Enschede
M.C. De Kleppenjagers
Gemert
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
23:30
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
Gouverneurstheater
Heusden
21:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
't Ukien
Kampen
Theater Posa
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bon theater
Medemblik
20:00
De Spot
Middelburg
vrijdag 29 september 2017
21:45
Hibakusha / Treehook
The Jack, Eindhoven
21:45
Popronde Eindhoven
The Jack, Eindhoven
20:30
Camp High Gain / Obese
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
Iguana Death Cult
C.C. Cayen, Enkhuizen
Waxahatchee
Vera, Groningen
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Danny Byrd
Patronaat, Haarlem
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
Curse of Lono
Toogenblik, Haren (Borgloon)
22:00
Killshot / Warface
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Andy McKee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Symfo Classics
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Vorstin, Hilversum
21:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Nits
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
23:00
F. NøIzE
Doornroosje, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Siv Jakobsen
Stevenskerk, Nijmegen
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
21:00
Bartek
V11, Rotterdam
19:30
Create To Inspire / Fathoms / Kingdom of Giants
Baroeg, Rotterdam
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
Papa Roach
013, Tilburg
20:30
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Mutations
Stathe, Utrecht
20:00
Alarion
dB's, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Dijk
Grenswerk, Venlo
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Boris
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Breakbaar: Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
21:00
Sef
Hedon, Zwolle
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
Ellen ten Damme
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 30 september 2017
19:00
Kunstnacht XXL
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Belphegor / Enthroned / Nervochaos / Nordjevel
P60, Amstelveen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
LSL Showcase
Melkweg, Amsterdam
Rolling Stones
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
The Drums
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / Newmoon
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Bush
Trix, Antwerpen
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Nieuwe Kolk, Assen
Jason Waterfalls
Taverne, Bergen
20:00
Hallo Venray + Sleeper Reign
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
80’S VERANTWOORD
Mezz, Breda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
23:00
Dr. Lektroluv
Paard, Den Haag
20:00
Marco Santos
Paard, Den Haag
20:00
Midas
Burgerweeshuis, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Rosenberg Trio
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
22:00
Jazzlab Session - Tribute to Marvin Gaye
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Red Snapper
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ralph van Raat
Dordtyart, Dordrecht
16:00
Diamanda La Berge Dramm / James Oesi
Dordtyart, Dordrecht
16:00
Brews & Bluesfestival met oa Ralph de Jongh en T-99
Iduna, Drachten
21:00
Male Gaze
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
MacSwordfish + Bas Bons
Altstadt, Eindhoven
20:30
JW Roy - 20 Jaar Recording Artist
Effenaar, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: Met Liss en Skride naar Scandinavië
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Hillbilly Moonshiners
't Rozenknopje, Eindhoven
Curse of Lono
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Preacher Men
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bartek
C.C. Cayen, Enkhuizen
Russkaja
Atak, Enschede
Fleddy Melculy
M.C. De Kleppenjagers, Gemert
20:30
Maudlin / Shht
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
23:30
Duds
Vera, Groningen
20:45
Fresku / Mocromaniac
Simplon, Groningen
20:30
Justin Nozuka
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Justin Nozuka
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Imitallica
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Jojo Gladstone
Metropool, Hengelo
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
21:30
Essential Six: De Skaggerz / Seven Eleven / The Dubbeez
Vorstin, Hilversum
21:00
Jowners
Manifesto, Hoorn
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Pearl Jamming / Voodoo People
't Ukien, Kampen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
20:00
RoseMotion
De Spot, Middelburg