Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
ACU
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg
Brugge
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Vera
Groningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
EKKO
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:00
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Trix
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Werf
Aalst
The Saint
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Agora Theater Druten
Druten
21:00
V11
Rotterdam
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:30
Hedon
Zwolle
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Dordtyart
Dordrecht
woensdag 04 oktober 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Good Morning
Vera, Groningen
Ewert and the Two Dragons
Rotown, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Elco Jongkind Trio
Paardcafe, Den Haag
21:00
Echolot / Impuritan
ACU, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Carvin Jones
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Brant Bjork / Sean Wheeler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ari Lennox / Earthgang / J.I.D.
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Anemone
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
'Forever Amy'
Stadsschouwburg, Brugge
donderdag 05 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Zak Abel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Wouter Hamel
Mezz, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:00
Vulture Industries
Duycker, Hoofddorp
20:00
Toothless
Patronaat, Haarlem
20:15
The Velvet Underground & Nico - 50 Jaar Tour
Hedon, Zwolle
20:00
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
The Dublin Legends
De Doelen, Rotterdam
19:30
TenTemPiés
Paard, Den Haag
Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:15
Sari Schorr & The Engine Room
De Helling, Utrecht
20:00
Ruthie Foster
013, Tilburg
20:00
Rotterdams Philharmonisch Orkest: Jaap van Zweden
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Posthuis Theater, Heerenveen
Popronde Groningen
Vera, Groningen
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Nik Bärtsch's Mobile
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Newton Faulkner
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Cacaofabriek, Helmond
Meridian Brothers
EKKO, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:00
Machine Makes Man / The Liquid Machine
Paard, Den Haag
Machine Gun Kelly
013, Tilburg
20:30
Lavalu
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
KRS-One
Q-Factory, Amsterdam
Kool And The Gang / The Jacksons
Ahoy, Rotterdam
20:00
Kim Janssen
De Spot, Middelburg
20:30
Kenny B
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
John Legend
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jeffrey Halford & The Healers + Mark Olson & Ingunn Ringvold
Luxor Live, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
J. Cole
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Gavin James
Trix, Antwerpen
20:00
Ewert and the Two Dragons
Bitterzoet, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:00
Duo Botasso
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Brant Bjork
Effenaar, Eindhoven
20:00
Behind the Shadow Drops
Oefenbunker, Landgraaf
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Andy Frasco
Neushoorn, Leeuwarden
'Forever Amy'
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 06 oktober 2017
ZooN
The Saint, Eindhoven
20:00
Wouter Hamel
Podium Victorie, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Whispering Sons
Podium 't Beest, Goes
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
The Sureshots
dB's, Utrecht
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:00
The Nits
Agora Theater Druten, Druten
21:00
The Lumes
V11, Rotterdam
The Kik
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
The Guru Guru
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Cozmic Parsnips
De Kargadoor, Utrecht
20:15
The Blues Brothers
Theater De Storm, Winterswijk
21:30
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tangarine
Paard, Den Haag
Sven Hammond
Patronaat, Haarlem
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries
Neushoorn, Leeuwarden
Slowdive
Paradiso, Amsterdam
20:30
Silverlane
Gigant, Apeldoorn
20:00
Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders - Marley Meets
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Ricky Koole
Het Klooster, Woerden
20:00
Remy van Kesteren
Dordtyart, Dordrecht