Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Music Club Kampen
Kampen
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
P3
Purmerend
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Vestzaktheater
Son
van Beresteyn
Veendam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
't Ukien
Kampen
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Paard
Den Haag
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
C.C. De Kei
Reusel
14:00
Molen De Ster
Utrecht
19:30
Mezz
Breda
23:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Popcentrale
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Simplon
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Manifesto
Hoorn
Botanique
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Hedon
Zwolle
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Spot
Middelburg
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Cafe Lokaal
Heemskerk
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Gigant
Apeldoorn
15:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Grenswerk
Venlo
Het Huis Verloren
Hoorn
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:30
Jopenkerk
Haarlem
Kukeleku
Horst
21:00
De Flux
Zaandam
zaterdag 07 oktober 2017
20:00
Clouseau
Plopsa Theater, De Panne
20:30
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Demon's Eye: Tribute to Deep Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dope D.O.D.
P3, Purmerend
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Harmonie, Leeuwarden
23:00
Dr. Lektroluv
Grenswerk, Venlo
23:00
Egbert / Reinier Zonneveld / Secret Cinema / SQL
Luxor Live, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ewert and the Two Dragons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fata Boom / Feiertag / L'Enfant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Finale Grote Prijs van Rotterdam Hiphop en Electronics 2017
BIRD, Rotterdam
21:00
Fleddy Melculy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Forever Amy
Vorstin, Hilversum
20:00
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Gavin James
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ground Control
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Gulper / Komatsu
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:00
Help Sint Maarten
Bibelot, Dordrecht
20:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Huygens Vocal Ensemble (koor)
Dordtyart, Dordrecht
20:00
I Against I / Nou En / Jack Up
't Ukien, Kampen
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jannes
Gelredome, Arnhem
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Joanne Shaw Taylor
Paard, Den Haag
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
14:00
Kommer & Kwel
Molen De Ster, Utrecht
19:30
KRS-One
Mezz, Breda
23:30
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
19:00
Laura Misch
Melkweg, Amsterdam
Leonie Meijer - Hier.
Theater 't Onderdak, Sassenheim
19:45
Lindsay Ell
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
LIVE: Carvin Jones (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Lorren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Magnacult
Popcentrale, Dordrecht
21:00
Malibu
Altstadt, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
14:00
Mayhem / Ufomammut / Dodecahedron / Conan
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Midas
Simplon, Groningen
My Generation
Vorstin, Hilversum
20:15
Nadezda Filippova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Nece Novellas, Felix Hildenbrand en Bart Fermie
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Newton Faulkner
Botanique, Brussel
Nouveau Vélo
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Red Devil
The Jack, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rival Sons
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Duycker, Hoofddorp
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
Slowdive
Botanique, Brussel
20:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
21:00
Symfo Classics
Corneel, Lelystad
20:00
Tanita Tikaram
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Blues Brothers
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Dublin Legends
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Nits
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Velvet Underground & Nico 50 jaar
Effenaar, Eindhoven
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wouter Hamel
De Spot, Middelburg
22:00
Xplode Festival Intdoor
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 08 oktober 2017
'Forever Amy'
Theater de Schalm, Veldhoven
A Brighter Light
Cafe Lokaal, Heemskerk
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
20:30
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
15:00
ARCHGOAT (FIN) + BÖLZER (CH) + SVARTIDAUÐI (ISL) + EGGS OF GOMORRH (CH
Willemeen, Arnhem
20:00
Autumn Leaves: Anton Goudsmit
Grenswerk, Venlo
Awkward I
Het Huis Verloren, Hoorn
15:00
Bergs Blues Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Carla Herlfterkamp
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Coldplace
Metropool, Hengelo
20:00
Cosmo's Foger-T
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Dan Owen
Merleyn, Nijmegen
Delinquent Habits
Melkweg, Amsterdam
19:30
Drake White
Melkweg, Amsterdam
19:30
DZ Deathrays
Sugar Factory, Amsterdam
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam