Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
20:30
Simplon
Groningen
14:00
Doornroosje
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Popcentrale
Dordrecht
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:30
Grounds
Rotterdam
19:30
Mezz
Breda
14:00
Molen De Ster
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
Paard
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gelredome
Arnhem
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
20:15
Vestzaktheater
Son
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
P3
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
14:30
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
23:00
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
De Flux
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Rotown
Rotterdam
18:30
P60
Amstelveen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
21:00
Hedon
Zwolle
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Cultura
Ede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Podium 't Beest
Goes
Doornroosje
Nijmegen
Trix
Antwerpen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
16:30
Kasteel Doorwerth
Doorwerth
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
zaterdag 07 oktober 2017
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Duycker, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rival Sons
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ricky Koole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Red Devil
The Jack, Eindhoven
22:00
PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nouveau Vélo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Newton Faulkner
Botanique, Brussel
20:00
Nece Novellas, Felix Hildenbrand en Bart Fermie
Kulturhus, Ruurlo
20:15
Nadezda Filippova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
My Generation
Vorstin, Hilversum
20:30
Midas
Simplon, Groningen
14:00
Mayhem / Ufomammut / Dodecahedron / Conan
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
21:00
Malibu
Altstadt, Eindhoven
20:00
Magnacult
Popcentrale, Dordrecht
17:00
Lorren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Carvin Jones (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:45
Lindsay Ell
TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Hier.
Theater 't Onderdak, Sassenheim
19:00
Laura Misch
Melkweg, Amsterdam
23:30
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
19:30
KRS-One
Mezz, Breda
14:00
Kommer & Kwel
Molen De Ster, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
Joanne Shaw Taylor
Paard, Den Haag
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jannes
Gelredome, Arnhem
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
I Against I / Nou En / Jack Up
't Ukien, Kampen
20:00
Huygens Vocal Ensemble (koor)
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Help Sint Maarten
Bibelot, Dordrecht
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:30
Gulper / Komatsu
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ground Control
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Gavin James
Effenaar, Eindhoven
20:00
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
Forever Amy
Vorstin, Hilversum
21:00
Fleddy Melculy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Finale Grote Prijs van Rotterdam Hiphop en Electronics 2017
BIRD, Rotterdam
20:00
Fata Boom / Feiertag / L'Enfant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Ewert and the Two Dragons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
23:00
Egbert / Reinier Zonneveld / Secret Cinema / SQL
Luxor Live, Arnhem
23:00
Dr. Lektroluv
Grenswerk, Venlo
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
P3, Purmerend
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Demon's Eye: Tribute to Deep Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clouseau
Plopsa Theater, De Panne
20:00
Chris Rea
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chef'Special
Ziggo Dome, Amsterdam
23:30
Ceremony
Vera, Groningen
20:30
Camaleón
De Kargadoor, Utrecht
14:30
Brigitte van Hagen, met Doortje Peters, Raluca Sabau, Freek Cerutti -
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Paard, Den Haag
23:00
Boys Noize
013, Tilburg
20:00
Boris
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bon Scotch
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Black Top
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Ben Poole / Big Bo / Ruben Hoeke Band / Sari Schorr
De Flux, Zaandam
Bazart
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Battle of the Tribute Bands
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Baldrs Draumar Release Fest
Iduna, Drachten
16:00
Baby Face Nelson / Batmobile / Devils Delight / Norm And The Nightmare
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ares
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
AC/DC UK / Muck / Slash N’ Roses
De Peppel, Zeist
20:00
Abba Gold
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
zondag 08 oktober 2017
Wouter Hamel
Rotown, Rotterdam
18:30
Today Is The Day
P60, Amstelveen
The Dublin Legends
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
21:00
Tall Tall Trees
Hedon, Zwolle
17:30
Spill Gold
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Sound of Silence
Cultura, Ede
20:00
Slaves (US)
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Singer-songwriter Dax
PopEi, Eindhoven
15:30
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
Rival Sons
Doornroosje, Nijmegen
R5
Trix, Antwerpen
21:00
Popronde Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nawras Altaky
Paradiso, Amsterdam
Midas
Mezz, Breda
16:30
Merain
Kasteel Doorwerth, Doorwerth
MeisjeDjamila
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Magic Moon
Gigant, Apeldoorn
Lamb
Paradiso, Amsterdam
KRS-One
Nieuwe Nor, Heerlen