Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:30
Hedon
Zwolle
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Groene Engel
Oss
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
21:30
So What!
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Bar American
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Altstadt
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
Trix
Antwerpen
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
13:00
Westerkerk
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Scum
Katwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Paard
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
013
Tilburg
21:00
Simplon
Groningen
22:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Spot
Middelburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:00
Effenaar
Eindhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Botanique
Brussel
vrijdag 06 oktober 2017
20:00
The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Cozmic Parsnips
De Kargadoor, Utrecht
20:15
The Blues Brothers
Theater De Storm, Winterswijk
21:30
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tangarine
Paard, Den Haag
Sven Hammond
Patronaat, Haarlem
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries
Neushoorn, Leeuwarden
Slowdive
Paradiso, Amsterdam
20:30
Silverlane
Gigant, Apeldoorn
20:00
Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders - Marley Meets
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Ricky Koole
Het Klooster, Woerden
20:00
Remy van Kesteren
Dordtyart, Dordrecht
20:00
PRSPCT
Paard, Den Haag
Primal Fear - 20th Anniversary
Groene Engel, Oss
20:30
Pretty Green presents Sgt. Pepper's
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nick Cave and the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
Newton Faulkner
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nachtschade + Certain Animals
Mezz, Breda
21:30
My Blue Van
So What!, Gouda
21:00
Moh! Kouyaté
Grounds, Rotterdam
22:00
Miscellaneous
The Jack, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
20:00
Machine Gun Kelly + support
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
20:00
Lorde
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Lil Kleine
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
KRS-One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
Kim Janssen
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kawehi
Bitterzoet, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Jonna Fraser
Bibelot, Dordrecht
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
20:00
Joanne Shaw Taylor
De Bosuil, Weert
22:30
Jeffrey Halford & The Healers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jan Terlouw Jr.
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
James Newton Howard
Effenaar, Eindhoven
18:30
Jacob Sartorius
Trix, Antwerpen
Iris Penning / Joia
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
iPendejo!
Poppodium Volt, Sittard
20:00
het Gloren
Wolbodo, Delft
21:00
Hallo Venray
Luxor Live, Arnhem
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Gregory Page
Theater in de Steeg, Den Haag
13:00
GREETINGS FROM PITTSBURGH
Westerkerk, Amsterdam
22:00
Gecko-O
P60, Amstelveen
20:00
Gavin James
AFAS Live, Amsterdam
20:45
Fresku / Mocromaniac
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Freeloader
The Jack, Eindhoven
20:00
Folkfest
Scum, Katwijk
20:15
Erwin Olaf & Cello8ctet & Michael Riesmann
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Eric Taylor
De Kleine Waarheid, Zaandam
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dope D.O.D. / Drummakid
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
David Readman
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR
Merleyn, Nijmegen
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
Bears Of Legend
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Bazart
Paard, Den Haag
20:00
Bartek
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ares
Fluor, Amersfoort
20:30
Andy Frasco & The U.N.
Nieuwe Nor, Heerlen
Anathema
013, Tilburg
21:00
Altın Gün / Arabic by Night / Cairo Liberation Front / DJ Prace
Simplon, Groningen
22:00
10 o'Clock heroes - Clint Eastbird
PopEi, Eindhoven
23:00
(AM:Klub)
Patronaat, Haarlem
'Forever Amy'
Schouwburg de Lawei, Drachten
zaterdag 07 oktober 2017
22:00
Xplode Festival Intdoor
Neushoorn, Leeuwarden
Wouter Hamel
De Spot, Middelburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
20:00
The Velvet Underground & Nico 50 jaar
Effenaar, Eindhoven
The Nits
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Dublin Legends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Blues Brothers
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Tanita Tikaram
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Symfo Classics
Corneel, Lelystad
21:30
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
20:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
Slowdive
Botanique, Brussel