Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Café De Meister
Geleen
15:45
Iduna
Drachten
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:00
Q-Factory
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
15:00
Niëns
Maasbree
14:30
Boerderij
Zoetermeer
13:30
Dynamo
Eindhoven
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Melkweg
Amsterdam
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Paard
Den Haag
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
013
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bimhuis
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Baroeg
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
dB's
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Vera
Groningen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Metropool
Hengelo
De Helling
Utrecht
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
23:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
19:15
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Effenaar
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 16 september 2018
18:30
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
18:00
I am Revenge
Café De Meister, Geleen
15:45
Her Majesty
Iduna, Drachten
20:00
GO Opera Queen Arthur
Openluchttheater Cabrio, Soest
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once
Q-Factory, Amsterdam
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief
La Madeleine, Brussel
15:00
Frans Pollux
Niëns, Maasbree
14:30
Blues op zondag - Barrelhouse
Boerderij, Zoetermeer
13:30
Bloodshedfest The Afterbleeder
Dynamo, Eindhoven
Andrew Schulz
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Amotik
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 17 september 2018
S. Carey
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
PUURee op Toernee
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Michael Nau
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Hans Klok - House of Horror
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Flor
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 18 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sofi Tukker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
Sam Fender
Paard, Den Haag
20:00
Petrol Girls
Cinetol, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mulatu Astatke
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
19:30
Ed Romanoff
Paradiso, Amsterdam
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
19:00
Bad Nerves
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bad Breeding
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs /
Splendor, Amsterdam
woensdag 19 september 2018
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Bad Breeding
Vera, Groningen
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 20 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Xavier Rudd
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill
Wolbodo, Delft
21:00
Waltzburg
Paard, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
19:30
Van Canto
Melkweg, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
18:00
The Rocket Man
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:30
Sue the Night
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
23:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
19:30
Sleeping Romance / Within Silence
Metropool, Hengelo
19:30
Silent War
Gebr. De Nobel, Leiden
18:00
Sfera Ebbasta
La Madeleine, Brussel
20:30
Salon Joussour: Art of Duo
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ruben Hein
Luxor Live, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
19:15
Rend Collective
Melkweg, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
Leprous
Effenaar, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
JP den Tex
Torpedo Theater, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jim Keaveny
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jay-Way
Paard, Den Haag
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
20:00
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht