Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bar American
Middelburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Bosuil
Weert
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
013
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Scum
Katwijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Luxor Live
Arnhem
Groene Engel
Oss
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Simplon
Groningen
Duycker
Hoofddorp
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
So What!
Gouda
22:00
P60
Amstelveen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
PopEi
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Patronaat
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vorstin
Hilversum
De Spot
Middelburg
Theater Ludens
Voorburg
Het Musiater
Zevenaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Kei
Reusel
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Molen De Ster
Utrecht
14:30
Dordtyart
Dordrecht
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 06 oktober 2017
18:30
Jacob Sartorius
Trix, Antwerpen
19:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
20:00
Gavin James
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Whispering Sons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Kawehi
Bitterzoet, Amsterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Joanne Shaw Taylor
De Bosuil, Weert
Sven Hammond
Patronaat, Haarlem
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Anathema
013, Tilburg
20:00
James Newton Howard
Effenaar, Eindhoven
Bazart
Paard, Den Haag
20:00
Tangarine
Paard, Den Haag
20:00
Wouter Hamel
Podium Victorie, Alkmaar
Slowdive
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
The Kik
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Ares
Fluor, Amersfoort
20:00
Jan Terlouw Jr.
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Machine Gun Kelly + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bartek
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Lorde
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR
Merleyn, Nijmegen
20:00
Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
KRS-One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
het Gloren
Wolbodo, Delft
20:00
The Nits
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lil Kleine
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
Dordtyart, Dordrecht
20:00
The Sureshots
dB's, Utrecht
20:00
Nachtschade + Certain Animals
Mezz, Breda
20:00
PRSPCT
Paard, Den Haag
20:00
Freeloader
The Jack, Eindhoven
20:00
Folkfest
Scum, Katwijk
Newton Faulkner
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Het Klooster, Woerden
20:00
The Guru Guru
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
20:00
The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
David Readman
De Azijnfabriek, Roermond
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eric Taylor
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Erwin Olaf & Cello8ctet & Michael Riesmann
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Gregory Page
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
The Blues Brothers
Theater De Storm, Winterswijk
Dope D.O.D. / Drummakid
Luxor Live, Arnhem
Primal Fear - 20th Anniversary
Groene Engel, Oss
20:30
Jonna Fraser
Bibelot, Dordrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Silverlane
Gigant, Apeldoorn
20:30
Andy Frasco & The U.N.
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Pretty Green presents Sgt. Pepper's
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Cozmic Parsnips
De Kargadoor, Utrecht
20:45
Fresku / Mocromaniac
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Altın Gün / Arabic by Night / Cairo Liberation Front / DJ Prace
Simplon, Groningen
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
21:00
Hallo Venray
Luxor Live, Arnhem
21:00
Moh! Kouyaté
Grounds, Rotterdam
21:00
iPendejo!
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Lumes
V11, Rotterdam
21:00
Bears Of Legend
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:30
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
21:30
My Blue Van
So What!, Gouda
22:00
Gecko-O
P60, Amstelveen
22:00
Miscellaneous
The Jack, Eindhoven
22:00
10 o'Clock heroes - Clint Eastbird
PopEi, Eindhoven
22:30
Jeffrey Halford & The Healers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
(AM:Klub)
Patronaat, Haarlem
zaterdag 07 oktober 2017
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
The Dublin Legends
Schouwburg de Lawei, Drachten
Forever Amy
Vorstin, Hilversum
Wouter Hamel
De Spot, Middelburg
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Leonie Meijer - Hier.
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mayhem / Ufomammut / Dodecahedron / Conan
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Kommer & Kwel
Molen De Ster, Utrecht
14:30
Brigitte van Hagen, met Doortje Peters, Raluca Sabau, Freek Cerutti -
Dordtyart, Dordrecht
15:00
Baldrs Draumar Release Fest
Iduna, Drachten
16:00
Baby Face Nelson / Batmobile / Devils Delight / Norm And The Nightmare
Baroeg, Rotterdam
17:00
Lorren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven