Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Observant
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gigant
Apeldoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
21:00
Café The Pocket
Katwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Diligentia
Den Haag
19:30
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
23:00
Hedon
Zwolle
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
00:00
Cultura
Ede
woensdag 26 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Raad van Toezicht
De Observant, Amersfoort
New Cool Collective Big Band
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Everlast
Gigant, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Flip Noorman - De Big One
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dionne Warwick
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
Bad Sounds
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
20:30
Holy Wave / Jellephant & the Phantoms
Paard, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Moses Sumney
Paradiso, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Rietveld Theater, Delft
20:00
Ben Caplan
Rotown, Rotterdam
20:30
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman van Veen
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Robert Cray
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dermot Kennedy
Vera, Groningen
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Zaantheater, Zaandam
donderdag 27 september 2018
Tory Lanez - Memories Don't Die Tour
013, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Amanda Anne Platt
C.C. Breughelzaal, Bree
21:00
Paolo Morena
Café The Pocket, Katwijk
20:00
3voor12/Utrecht met Black Monsoon / Blue Marble
dB's, Utrecht
20:00
The Brandos
De Bosuil, Weert
20:00
Guus Meeuwis
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
Boef
De Oosterpoort, Groningen
The Tallest Man on Earth
De Roma, Antwerpen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
19:30
Animals And Friends
Duycker, Hoofddorp
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
20:30
Boris
Grenswerk, Venlo
23:00
REGGAE YARD
Hedon, Zwolle
18:00
Dionne Warwick
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
19:00
Eric Martin
Melkweg, Amsterdam
20:00
She's On Mars / The Wow Factor
Metropool, Hengelo
Robert Cray
Metropool, Hengelo
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:00
Ruben Hein
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
A Balladeer
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
22:00
Fuzfest
Paradiso, Amsterdam
19:30
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
They Might Be Giants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Danish Demolition tour
Patronaat, Haarlem
20:00
Holy Wave + Jellephant & the Phantoms
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Everlast
Q-Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Simplon UP: Waiting For The Sun + Sólin
Simplon, Groningen
20:00
Homebase Presents: The Beatnuts
Simplon, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Mnozil Brass
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Tangarine
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Herman van Veen - Vanavond
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Ben Caplan
TivoliVredenburg, Utrecht
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Zwemfest
Vera, Groningen
20:00
Jeff Rosenstock + Chris Farren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 28 september 2018
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
20:00
Tory Lanez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eric Steckel
Bibelot, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
20:30
The Animals
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Amanda Anne Platt
Coco Maria, Veenhuizen
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Cultura, Ede