Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Observant
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Grenswerk
Venlo
Effenaar
Eindhoven
19:30
Duycker
Hoofddorp
00:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Café The Pocket
Katwijk
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
woensdag 26 september 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Chris Jagger & The Rocking Kronies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ben Caplan
Rotown, Rotterdam
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Rietveld Theater, Delft
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Moses Sumney
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Holy Wave / Jellephant & the Phantoms
Paard, Den Haag
20:00
The Skull
P60, Amstelveen
Bad Sounds
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
Dionne Warwick
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - De Big One
Kantine Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Everlast
Gigant, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
New Cool Collective Big Band
De Oosterpoort, Groningen
20:30
De Raad van Toezicht
De Observant, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tiny Moving Parts
dB's, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Merle Jagger
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Lionel Loueke Group
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik - Goed Jaar
Beauforthuis, Austerlitz
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Europe
013, Tilburg
donderdag 27 september 2018
20:00
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock + Chris Farren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Zwemfest
Vera, Groningen
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
Ben Caplan
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman van Veen - Vanavond
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Tangarine
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mnozil Brass
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
Simplon UP: Waiting For The Sun + Sólin
Simplon, Groningen
20:00
Homebase Presents: The Beatnuts
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Holy Wave + Jellephant & the Phantoms
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Everlast
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Danish Demolition tour
Patronaat, Haarlem
22:00
Fuzfest
Paradiso, Amsterdam
19:30
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
They Might Be Giants
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
A Balladeer
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ruben Hein
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:00
She's On Mars / The Wow Factor
Metropool, Hengelo
Robert Cray
Metropool, Hengelo
19:00
Eric Martin
Melkweg, Amsterdam
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
18:00
Dionne Warwick
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
REGGAE YARD
Hedon, Zwolle
20:30
Boris
Grenswerk, Venlo
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
19:30
Animals And Friends
Duycker, Hoofddorp
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
The Tallest Man on Earth
De Roma, Antwerpen
Boef
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Brandos
De Bosuil, Weert
20:00
3voor12/Utrecht met Black Monsoon / Blue Marble
dB's, Utrecht
21:00
Paolo Morena
Café The Pocket, Katwijk
20:15
Amanda Anne Platt
C.C. Breughelzaal, Bree
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Tory Lanez - Memories Don't Die Tour
013, Tilburg
vrijdag 28 september 2018
Focus
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janne Schra
Vorstin, Hilversum
Leo Sayer
Vorstin, Hilversum
21:00
a balladeer
VOC-schip Batavia, Lelystad
21:00
Plaatpresentatie Chief Of Smoke
Vera, Groningen
21:00
Kubilay Kaya
V11, Rotterdam