Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Engel
Den Helder
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
The Curve
Echt
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
De Dialoog
Ermelo
23:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
Muziekodroom
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
14:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
22:00
Swaf
Hoorn
20:00
5961 TS
Horst
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Muziekgieterij
Maastricht
Perron M
Mechelen
22:00
Café Royal
Mill
21:00
Cafe de Mop
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Take Five
Venlo
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Plein 79
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Amer
Amen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
10:00
Vorstin
Hilversum
Kukeleku
Horst
17:45
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
19:00
Lux
Nijmegen
zaterdag 28 oktober 2017
19:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
19:30
Kenny B
Paard, Den Haag
20:00
The Dirty Denims
De Engel, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
A Fugitive
DOOR, Dordrecht
20:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
20:00
JunXion / Nem-Q / Spiralcove
The Curve, Echt
17:00
Bas van Lier Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Bloodshed Fest
Dynamo, Eindhoven
20:30
Tangarine
Atak, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote
LOLA050, Groningen
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
Our Last Night
Muziekodroom, Hasselt
Heather Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
14:15
Husky
M.C. Van de Omroep, Hilversum
22:00
Filthy McNasty
Swaf, Hoorn
20:00
Mooon
5961 TS, Horst
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Into The Ark
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Paceshifters
Corneel, Lelystad
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nu of Nooit
Muziekgieterij, Maastricht
Abigail / Clouds / Marche Funebre / Saturnus
Perron M, Mechelen
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
21:00
AR!E
Cafe de Mop, Nieuwendijk
23:00
Noisia / Red Lebanon
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes
Doornroosje, Nijmegen
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Easterfield
Café de Gouden Leeuw, Nispen
19:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
CCC Inc
Roepaen, Ottersum
21:00
Husky + Jordan Klassen
V11, Rotterdam
21:00
Orkesta Mendoza
Grounds, Rotterdam
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jett Rebel
Annabel, Rotterdam
16:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
20:00
Cor Bakker / Fay Claassen
Kulturhus, Ruurlo
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
20:00
High Voltage / Piece of Maiden
Forum Theater, Sittard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
Trijntje Oosterhuis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:30
Seth Lakeman
013, Tilburg
20:00
Australian AC/DC
De Pul, Uden
21:00
Linde Schöne
EKKO, Utrecht
20:00
Aestrid
dB's, Utrecht
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Martijn Fischer
Grenswerk, Venlo
20:00
Autumn Leaves: Bruut!
Take Five, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Leonie Meijer - Hier.
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
The Rosenberg Trio
De Flux, Zaandam
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
'Forever Amy'
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Yung Nnelg
Hedon, Zwolle
Motorpsycho
Hedon, Zwolle
zondag 29 oktober 2017
20:00
Giant Tiger Hooch
Plein 79, 's-Hertogenbosch
15:00
Accordeon Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Accordeonensemble Opus 2
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jaimi Faulkner
De Amer, Amen
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vallis Alps
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chip taylor / John Platina
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Into The Ark
Paradiso, Amsterdam
19:30
Blanco White
Sugar Factory, Amsterdam
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
Dutch Blues & Roots Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Royal Engineers
Gigant, Apeldoorn
Dieter van der Westen / Naomi Wachira
Luxor Live, Arnhem
17:30
Björn van der Doelen & de Huursoldaten
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
J Dilla
Paard, Den Haag
Quiet Hollers
Paard, Den Haag
20:00
The Dirty Denims
The Saint, Eindhoven
20:00
Orkesta Mendoza
Effenaar, Eindhoven
12:00
Cora Burggraaf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Trio de la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
17:45
Vic Willems + Tolls
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Turia / Ultha / Yellow Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen