Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
The Bull's Eye
Assen
Posttheater
Arnhem
19:00
Gigant
Apeldoorn
Zappa
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
23:30
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
17:30
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Take Five
Venlo
De Maaspoort
Venlo
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
De Domijnen
Sittard
20:00
Kulturhus
Ruurlo
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Cafe de Mop
Nieuwendijk
22:00
Café Royal
Mill
Perron M
Mechelen
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
5961 TS
Horst
22:00
Swaf
Hoorn
21:30
Vorstin
Hilversum
14:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
vrijdag 27 oktober 2017
19:00
Mr. Big + The Answer
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ricky Koole
Cultura, Ede
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
20:30
Martijn Fischer
Iduna, Drachten
22:30
Soulsville
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Keep It Cash
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Bibelot, Dordrecht
20:30
Paceshifters
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark Blomsteel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Mura Masa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Picturebooks
Mezz, Breda
20:00
The Picturebooks
Mezz, Breda
20:00
Jonna Fraser
Mezz, Breda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
Leonie Meijer - Hier.
Het Evertshuis, Bodegraven
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Field Day
The Bull's Eye, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
19:00
Gigant Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
After The Burial / Thy Art Is Murder
Zappa, Antwerpen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
23:30
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
Linde Schöne
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sven Hammond
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
For I Am King & Magnacult
Volta, Amsterdam
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
20:00
'Echte Vrienden': Django Wagner / Frans Duijts / Peter Beense
AFAS Live, Amsterdam
Skinny Lister
Sugar Factory, Amsterdam
Gerson Main
Tolhuistuin, Amsterdam
KT Tunstall
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Beat / The Selecter
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
17:30
Reinis Young
P60, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
Moss
Fluor, Amersfoort
20:30
Sebas Honing
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Church of Cash (USA) - Johnny Cash Tribute Band
De Meester, Almere
20:30
Ruben Hoeke
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 oktober 2017
20:00
Yung Nnelg
Hedon, Zwolle
Motorpsycho
Hedon, Zwolle
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
'Forever Amy'
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
The Rosenberg Trio
De Flux, Zaandam
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Leonie Meijer - Hier.
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Martijn Fischer
Grenswerk, Venlo
20:00
Autumn Leaves: Bruut!
Take Five, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
21:00
Linde Schöne
EKKO, Utrecht
20:00
Aestrid
dB's, Utrecht
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:00
Australian AC/DC
De Pul, Uden
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:30
Seth Lakeman
013, Tilburg
Trijntje Oosterhuis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
20:00
High Voltage / Piece of Maiden
Forum Theater, Sittard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
20:00
Cor Bakker / Fay Claassen
Kulturhus, Ruurlo
21:00
Husky + Jordan Klassen
V11, Rotterdam
21:00
Orkesta Mendoza
Grounds, Rotterdam
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jett Rebel
Annabel, Rotterdam
16:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
20:30
CCC Inc
Roepaen, Ottersum
19:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Easterfield
Café de Gouden Leeuw, Nispen
23:00
Noisia / Red Lebanon
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes
Doornroosje, Nijmegen
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
21:00
AR!E
Cafe de Mop, Nieuwendijk
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
Abigail / Clouds / Marche Funebre / Saturnus
Perron M, Mechelen
Nu of Nooit
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Paceshifters
Corneel, Lelystad
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Into The Ark
Neushoorn, Leeuwarden
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mooon
5961 TS, Horst
22:00
Filthy McNasty
Swaf, Hoorn
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
14:15
Husky
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis