Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Annabel
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:00
The Curve
Echt
De Dialoog
Ermelo
De Maaspoort
Venlo
19:30
Paard
Den Haag
Muziekcafé Helmond
Helmond
Werftheater
Utrecht
De Speeldoos
Vught
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
20:00
5961 TS
Horst
Hedon
Zwolle
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Musis
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Grounds
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Bootstraat
Hasselt
21:00
Corneel
Lelystad
Boerderij
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Café The Bounty
Breskens
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
20:45
Simplon
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
22:00
Café Royal
Mill
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Engel
Den Helder
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Iduna
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Grounds
Rotterdam
10:00
Vorstin
Hilversum
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Kukeleku
Horst
16:00
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Plein 79
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
19:00
Lux
Nijmegen
zaterdag 28 oktober 2017
20:00
Indopop
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Into The Ark
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jake Bugg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
Jett Rebel
Annabel, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Jop Gorris /Nicole Kaandorp / Nawras Altaky / Quinten Rutgers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:00
JunXion / Nem-Q / Spiralcove
The Curve, Echt
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
19:30
Kenny B
Paard, Den Haag
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Leonie Meijer - Hier.
De Speeldoos, Vught
21:00
Linde Schöne
EKKO, Utrecht
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:00
Logic
La Madeleine, Brussel
23:45
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Martijn Fischer
Grenswerk, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Midas / PALMSY
Paard, Den Haag
Miss Montreal
Mezz, Breda
20:00
Mooon
5961 TS, Horst
Motorpsycho
Hedon, Zwolle
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote
LOLA050, Groningen
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Musis, Arnhem
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
23:00
Noisia / Red Lebanon
Doornroosje, Nijmegen
Nu of Nooit
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Orkesta Mendoza
Grounds, Rotterdam
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Our Last Night
Bootstraat, Hasselt
21:00
Paceshifters
Corneel, Lelystad
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Red Herring
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ricky Koole
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders - Marley Meets
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ruben Hoeke Band
Café The Bounty, Breskens
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
20:30
Seth Lakeman
013, Tilburg
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
Starsailor
Melkweg, Amsterdam
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
20:30
Tangarine
Atak, Enschede
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Dirty Denims
De Engel, Den Helder
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam
21:30
The Rosenberg Trio
De Flux, Zaandam
20:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Trijntje Oosterhuis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:00
Yung Nnelg
Hedon, Zwolle
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes
Doornroosje, Nijmegen
zondag 29 oktober 2017
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
15:00
Accordeon Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Accordeonensemble Opus 2
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
17:30
Björn van der Doelen & de Huursoldaten
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Blanco White
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chip taylor / John Platina
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Cora Burggraaf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
DAAN (B)
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
16:00
Dieter van der Westen / Naomi Wachira
Luxor Live, Arnhem
Dutch Blues & Roots Tour
Q-Factory, Amsterdam
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
20:30
Fai Baba + Princess Thailand _ Simon Joyner + David Nance
WORM, Rotterdam
20:30
Father Murphy / Jarboe
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Giant Tiger Hooch
Plein 79, 's-Hertogenbosch
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
20:00
Into The Ark
Paradiso, Amsterdam
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:00
J Dilla
Paard, Den Haag
20:00
Jaimi Faulkner
De Amer, Amen
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen