Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
DeMess
Naarden
20:30
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Take Five Maastricht
Maastricht
Theater Floralis
Lisse
20:00
Fort33
Leusden
Theater Posa
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
18:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
STECK
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 12 oktober 2018
Guus Meeuwis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
20:30
a balladeer
De Spot, Middelburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Benjamin Herman’s Bughouse
Take Five Maastricht, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
20:00
25 Jaar IJsbreker
Fort33, Leusden
Noah Guthrie
Theater Posa, Lelystad
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:30
Imperial Crowns
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Chaos Invocation / Sargeist
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Indielectualiteit
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Ruben Hein
Neushoorn, Leeuwarden
Jennie Lena
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Story of George Michael ft. Charly Luske
Vorstin, Hilversum
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Metropool, Hengelo
20:00
Leif de Leeuw Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Posies
Nieuwe Nor, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Delain
Patronaat, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Pendej0 + support
LOLA050, Groningen
20:00
The Cool Quest
Simplon, Groningen
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Reggehof, Goor
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
G. Love
Metropool Enschede, Enschede
20:00
G. Love
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
18:00
Lisa Loïs sings Adele
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Her's
Altstadt, Eindhoven
20:00
Iris Penning/Lev Avitan
TAC, Eindhoven
20:00
Don McLean
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Dutch Eagles
Cultura, Ede
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Gare Du Nord
Bibelot, Dordrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Energiehuis, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
21:00
Kim Janssen
Burgerweeshuis, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Shai Maestro Trio
Paard, Den Haag
19:30
Radio Birdman
Paard, Den Haag
19:00
Shai Maestro Trio
Koorenhuis, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
STECK, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
20:00
Christine And The Queens
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Per Gessle
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Dr. Lektroluv
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Mighty Diamonds
Mezz, Breda
20:00
Yorick van Norden
Mezz, Breda
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Marble Sounds
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
De Raad van Toezicht
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Microclub
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
New Arts/ Passievrucht - presents MocroManiac
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Orpheus, Apeldoorn
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
20:30
Brian Marsella Trio
Bimhuis, Amsterdam
Low
Paradiso, Amsterdam
20:00
Palace
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
CMA Songwriter Series
Het Zonnehuis, Amsterdam
Graveyard
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kamilya Jubran - Ud Festival
Meervaart, Amsterdam
19:30
Col3trane
Melkweg, Amsterdam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Claw Boys Claw
Fluor, Amersfoort
Herman van Veen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Therapy?
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
On The House: Pandae + Delusionals
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch