Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Lux
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
WORM
Rotterdam
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
EKKO
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
14:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Kreun
Kortrijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Koninklijk Circus
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Paard
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Volta
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Altstadt
Eindhoven
zondag 29 oktober 2017
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen
16:00
Leif de Leeuw Band
Roepaen, Ottersum
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Fai Baba + Princess Thailand _ Simon Joyner + David Nance
WORM, Rotterdam
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
15:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Next Step: Siouxsie and the Banshees European Tribute
Little Devil, Tilburg
20:00
The Beat / The Selecter
013, Tilburg
20:30
Father Murphy / Jarboe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
DAAN (B)
De Helling, Utrecht
16:00
Slapback Johnny / Levi Dexter
dB's, Utrecht
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
The Rushians + Profuna Ocean
EKKO, Utrecht
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
20:00
Nafearya / Outline in color / Scream Blue Murder
De Flux, Zaandam
14:00
Rock The Family met Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
maandag 30 oktober 2017
22:00
Hundred Waters
Paradiso, Amsterdam
Lambchop
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amy Shark
Melkweg, Amsterdam
The Melvins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fai Baba
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
Vondelkerk, Amsterdam
Boyce Avenue
Melkweg, Amsterdam
19:30
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
Chuck Prophet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Trio The Big World & Bertus Borgers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
21:30
The Goddamn Gallows
Vera, Groningen
20:30
Collie Buddz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Quiet Hollers
Nieuwe Nor, Heerlen
Kitty, Daisy & Lewis
De Kreun, Kortrijk
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rag'n'Bone Man
013, Tilburg
Blanco White
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 31 oktober 2017
20:15
Fransz Liszt Pianoconcours winnaars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Masego Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam
Jake Bugg
De Duif, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pale Waves
Sugar Factory, Amsterdam
Gov't Mule
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jordan Rakei
Melkweg, Amsterdam
Zara Larsson
AFAS Live, Amsterdam
Tommy Genesis
Melkweg, Amsterdam
19:00
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
Joey Bada$$
Trix, Antwerpen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Banks
Koninklijk Circus, Brussel
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Chuck Prophet
Paard, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Wilminktheater, Enschede
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Nick Mulvey
De Oosterpoort, Groningen
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jaimi Faulkner
Merleyn, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Otherkin
Rotown, Rotterdam
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
Tash Sultana
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Wende Snijders - Mens
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
woensdag 01 november 2017
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Salt Cathedral
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hyukoh
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Homesick
Cinetol, Amsterdam
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ron Pope
Bitterzoet, Amsterdam
Dan Baird & Homemade Sin
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
ROC Artiest muziek 2e jaars freeystyle
Volta, Amsterdam
19:30
Dangers of the Sea
Paradiso, Amsterdam
Wednesday 13
Melkweg, Amsterdam
19:30
Collie Buddz
Melkweg, Amsterdam
Sigrid
Melkweg, Amsterdam
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
20:30
Tommy Moustache
Paard, Den Haag
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen
Paardcafe, Den Haag
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
21:00
The Elementary Penguins
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven