Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Zaantheater
Zaandam
De Bonte Wever
Assen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Paard
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Mezz
Breda
19:30
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
De Helling
Utrecht
Vera
Groningen
Den heuvel
Alphen
21:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Het Depot
Leuven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paardcafe
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Dynamo
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
woensdag 01 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Dangers of the Sea
Paradiso, Amsterdam
Dan Baird & Homemade Sin
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Collie Buddz
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chuck Prophet & The Mission Express
013, Tilburg
20:15
Bo Saris
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ben Phillips
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven
19:45
Ala.ni
TivoliVredenburg, Utrecht
Agent Fresco / Leprous
Patronaat, Haarlem
donderdag 02 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Yip Roc + Capti Rando
Volta, Amsterdam
20:15
Wende Snijders - Mens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Uli Jon Roth: Scorpions Revisited
Iduna, Drachten
Tycho
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
The Raven Age
013, Tilburg
20:00
The Nits
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
The Dire Straits Experience
De Bonte Wever, Assen
20:15
The Blues Brothers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Symphonic Junction: Buster Keaton’s ‘The General’
Paard, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Roxeanne Hazes
Mezz, Breda
19:30
River Matthews
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
20:00
Raging Fyah
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Priests
Het Bos, Antwerpen
20:45
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Orkesta Mendoza
P60, Amstelveen
20:30
Oddisee And Good Compny
Simplon, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nick & Simon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
Moss
Gebr. De Nobel, Leiden
Miss Montreal
De Helling, Utrecht
Millionaire
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
21:00
Martijn Fischer
Hedon, Zwolle
Manchester Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Mad Dog Mcrea
Mezz, Breda
20:00
Levi Parham
Q-Factory, Amsterdam
Kitty, Daisy & Lewis
Doornroosje, Nijmegen
21:00
King King
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Jessica Wilde
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Intergalactic Lovers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Boerderij, Zoetermeer
Heather Nova
Het Depot, Leuven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Guus Meeuwis
Effenaar, Eindhoven
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
godspeed you! black emperor
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gangabella / Suburbs
Paardcafe, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb
Dynamo, Eindhoven
20:45
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:15
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dangers of the Sea / Kim Janssen
Paard, Den Haag
Dan Baird & Homemade Sin
Grenswerk, Venlo
19:30
Cowboys from Hell
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Chuck Prophet
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Call It Off
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Bo Saris
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Blaudzun
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
21:00
Banda Magda
Luxor Live, Arnhem
20:00
Asaf Avidan
Melkweg, Amsterdam
Algiers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ala.ni
Merleyn, Nijmegen