Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
23:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Bel Air Breda
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
DNK
Assen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:45
Gigant
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
21:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:30
Dynamo
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
13:00
Paard
Den Haag
15:00
Wolbodo
Delft
Mezz
Breda
00:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
16:00
Café-Bar-Zaal de Brink
Bathmen
zaterdag 13 oktober 2018
20:00
Paul Carrack
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Gruppo Sportivo
Altstadt, Eindhoven
Cuca Roseta - Luz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Alex Roeka - En toen ineens
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Iris Hond - Bewogen
De Meerpaal, Dronten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
23:00
Dr. Lektroluv
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dordtse Cultuurnacht
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Freestyle Madness: Mental Theo & Korsakoff
Bibelot, Dordrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Mondriaan Jazz 2018
Paard, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Beach House
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Synapson
La Madeleine, Brussel
18:00
Djino Lukala
Koninklijk Circus, Brussel
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
20:00
Leif de Leeuw Band
Bel Air Breda, Breda
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Le Noise - Tribute to Neil Young
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
23:00
90'S NOW
Luxor Live, Arnhem
20:00
SARGEIST (FI) + CHAOS INVOCATION (DE) + ACRIMONIOUS (GR)
Willemeen, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Musis, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:45
Existance / Primal Fear / Riot V
Gigant, Apeldoorn
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Festival ColorEs Colombia
Bimhuis, Amsterdam
Gino Vannelli
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vive La Fête
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cloves
Bitterzoet, Amsterdam
BTS
Ziggo Dome, Amsterdam
Christine And The Queens
AFAS Live, Amsterdam
20:00
AlascA
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
19:30
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Shallou
Melkweg, Amsterdam
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rot op met die geraniums! - Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Jeroen Weerdenburg Live in Concert
P60, Amstelveen
20:30
Zwart Licht
Fluor, Amersfoort
Herman van Veen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Podium Victorie, Alkmaar
JAGD
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Posies
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 14 oktober 2018
11:00
Groot Zwols Kinderboekenfeest
Hedon, Zwolle
Gino Vannelli
Boerderij, Zoetermeer
I Against I / Sweet Empire
De Flux, Zaandam
16:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox
De Bosuil, Weert
15:00
The Lasses & Kathryn Claire
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Omar Faruk Tekbilek & His Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Afrovibes
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brussels Jazz Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Michiel Borstlap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Minutes
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Warhola
Rotown, Rotterdam
20:30
Vinchenzo at BIRD
BIRD, Rotterdam
15:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Kantine Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Shirma sings Aretha - A Tribute
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Esther Groenenberg - Carole King – A Natural Woman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Hans Dulfer plays Blues
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Noah Guthrie
Gebr. De Nobel, Leiden
Life Of Agony
Neushoorn, Leeuwarden
12:00
Ivo Rosbeek - Ieesj get hartelijks, daonoa get zeuts
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
David Luning
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
21:00
Tangarine
Vorstin, Hilversum
The Posies
Metropool, Hengelo
18:00
Stage Experience Oktober 2018 1/1
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
PopUp! - Ross Curry
Cacaofabriek, Helmond
17:00
David Olney
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Live at LOLA: Drongos for Europe - Angry Itch - Suckerpunch (UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
17:30
Movements
Dynamo, Eindhoven
14:00
Ann My Guard / Leecher / Lesoir / Marcela Bovio
PopEi, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
13:00
HERFSTFEST 2018 – Drumfestival
Paard, Den Haag
15:00
Wolpop: Squidzilla, ArthurX & How Low Can You Go
Wolbodo, Delft
Ian Siegal
Mezz, Breda
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
16:00
Stormbringer
Café-Bar-Zaal de Brink, Bathmen