Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:00
De Bosuil
Weert
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
21:00
Flophouse
Toldijk
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De verlichte geest
Roeselare
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Nuenen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
18:15
Gigant
Apeldoorn
donderdag 02 november 2017
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 november 2017
21:00
River Matthews
Statenzaal, Zwolle
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
20:15
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Textures
Boerderij, Zoetermeer
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
20:00
Vipers a Queen Tribute
De Bosuil, Weert
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Green Lizard
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Moss
Grenswerk, Venlo
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht
20:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
20:00
Nefast
dB's, Utrecht
20:00
Midas / PALMSY
De Helling, Utrecht
Ride
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Dan Baird & Homemade Sin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Blues Brothers
Markant Uden, Uden
20:00
Kenny Wayne Shepherd
De Pul, Uden
21:00
AC/DC UK
Flophouse, Toldijk
20:00
Martyr Defiled
Little Devil, Tilburg
Chris Isaak
013, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Nick Hakim
BIRD, Rotterdam
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
The Pilgrims
De Doelen, Rotterdam
14:00
Nadja Filtzer
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Cowboys from Hell
De verlichte geest, Roeselare
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
22:00
Paul Sinha
Merleyn, Nijmegen
20:15
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Paceshifters
De Spot, Middelburg
20:00
LIFF: Funked Up XL
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Roxeanne Hazes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:30
Left Lane Cruiser
Buitenlust, Landhorst
20:30
Forever 27 (Rock Academie)
Vorstin, Hilversum
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Vorstin, Hilversum
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
20:30
The McCartney Years
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem
20:00
In Hearts Wake
Patronaat, Haarlem
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Priests + Parkers
Vera, Groningen
20:00
Hangover Paradise in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Quiet Hollers
Simplon, Groningen
20:00
Rico & Sticks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
21:30
The Cosmic Carnival / The Royal Engineers
So What!, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
22:00
Odium
The Jack, Eindhoven
21:00
Cowboys & Aliens
The Saint, Eindhoven
21:00
Orgel Vreten
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Hausmagger + Anemone
Altstadt, Eindhoven
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
20:15
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Effenaar, Eindhoven
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
King King
Iduna, Drachten
22:30
The Ben Reel Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Brew
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer
Bibelot, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
The Fureys
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Chip taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
James Blunt
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Moses Sumney
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Kik
Mezz, Breda
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sweet Mary Jane
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn