Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
The Saint
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
21:00
Statenzaal
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
19:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
N9
Eeklo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Klooster
Woerden
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Grenswerk
Venlo
18:15
Gigant
Apeldoorn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Flophouse
Toldijk
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
De verlichte geest
Roeselare
De Toegift
Den Hoorn
De Spot
Middelburg
23:00
De School
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
donderdag 02 november 2017
The Raven Age
013, Tilburg
vrijdag 03 november 2017
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
20:30
Forever 27 (Rock Academie)
Vorstin, Hilversum
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Vorstin, Hilversum
20:00
James Blunt
Vorst Nationaal, Brussel
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Priests + Parkers
Vera, Groningen
20:00
Mula B
Tolhuistuin, Amsterdam
Ride
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Dan Baird & Homemade Sin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:00
Nadja Filtzer
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Chip taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Cowboys & Aliens
The Saint, Eindhoven
22:00
Odium
The Jack, Eindhoven
20:00
Nelly
The Box, Amsterdam
20:00
Ricky Koole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:45
Carista / Roy Davis Jr
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Otherkin
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
21:00
River Matthews
Statenzaal, Zwolle
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
21:30
The Cosmic Carnival / The Royal Engineers
So What!, Gouda
20:00
Quiet Hollers
Simplon, Groningen
20:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
LIFF: Funked Up XL
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Paal Flaata
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vinicio Capossela
Q-Factory, Amsterdam
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
Call It Off
Podium Victorie, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem
20:00
In Hearts Wake
Patronaat, Haarlem
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:15
Knower
Paradiso, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jasper Slaghuis Band
Paco Plumtrek, Almelo
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Rootsriders - Marley Meets
P60, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Roxeanne Hazes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
22:30
The Ben Reel Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Kik
Mezz, Breda
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
22:00
Paul Sinha
Merleyn, Nijmegen
20:00
Katchafire
Melkweg, Amsterdam
Wolf Alice
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Markant Uden, Uden
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Dua Lipa
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Hangover Paradise in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Martyr Defiled
Little Devil, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Green Lizard
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
King King
Iduna, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
20:15
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
20:30
Moss
Grenswerk, Venlo
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
AC/DC UK
Flophouse, Toldijk
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
20:15
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Effenaar, Eindhoven
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
20:15
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
Cowboys from Hell
De verlichte geest, Roeselare
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Paceshifters
De Spot, Middelburg
23:00
Jamie XX
De School, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Artvark Saxophone Quartet
De Roode Bioscoop, Amsterdam