Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Thiemeloods
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:30
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
23:00
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Minard Schouwburg
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
19:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Klein Theater
Dinxperlo
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Rietveld Theater
Delft
Brielpoort
Deinze
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
Pier 15
Breda
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Gelredome
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
De School
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:45
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
zaterdag 11 november 2017
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kenny B
Corneel, Lelystad
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arlan Feiles
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Twarres
Het Podium, Hoogeveen
The Royal Engineers
Vorstin, Hilversum
Kim Wilde
Vorstin, Hilversum
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:30
Legends of Rock Tribute Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Social Repose
Patronaat, Haarlem
Jett Rebel
Patronaat, Haarlem
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Kappen, Haaksbergen
23:00
Fungo Bat
Vera, Groningen
20:30
Black Lips + Cult Babies
Vera, Groningen
20:00
Christmas en Tony Gorilla in Groningen
LOLA050, Groningen
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
21:00
40 UP
Podium 't Beest, Goes
Stephanie Struijk
Minard Schouwburg, Gent
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
20:00
Disabuse
Atak, Enschede
20:30
James Oesi / Andrea Vasi
Drommedaris, Enkhuizen
22:00
The Dust Bowl Drifters
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: Het wonder Krijgh speelt Franse juwelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Iris Hond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rumours of Fleetwood Mac
Effenaar, Eindhoven
20:00
PALMSY + Midas
Altstadt, Eindhoven
17:00
Trio of Liberty (USA)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cesar Zuiderwijk
Cultura, Ede
19:00
Doro
Iduna, Drachten
22:00
Dulfer Jazz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Ricky Koole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Klein Theater, Dinxperlo
21:00
Popronde Deventer: Okke Punt / The Dawn Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Matthew Logan Vasquez / T-99 / The Paladins
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Dirty Denims
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
50 jaar The Velvet Underground & Nico Tour
Paard, Den Haag
19:30
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
19:30
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paard, Den Haag
16:30
Sweet Mary Jane
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
20:30
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Rietveld Theater, Delft
Albert Hammond Sr.
Brielpoort, Deinze
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absynthe Minded
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Call It Off
Mezz, Breda
Hausmagger
Pier 15, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
20:00
Wunderbar Das Bierfest
Gelredome, Arnhem
Jamiroquai
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Royal Blood
Lotto Arena, Antwerpen
23:45
Boddika
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Mr. Tophat / Robyn
De School, Amsterdam
23:00
Oliver Schories
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kid Congo And The Pink Monkey Birds
Paradiso, Amsterdam
20:30
Arrigo Barnabé
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Karima el Fillali - A Tribute to Oum Kalthoum
Meervaart, Amsterdam
20:15
Misha Fomin pianorecital
Concertgebouw, Amsterdam
Roddy Woomble
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rostam
Melkweg, Amsterdam
Millionaire
Tolhuistuin, Amsterdam
Torres
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Brad Mehldau / Chris Thile
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bruno Major
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lucie Silvas
Melkweg, Amsterdam
André Kuipers - SpaceXperience LIVE
Ziggo Dome, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Amsterdam.pl Hip Hop Festival
Q-Factory, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
20:00
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
20:00
The Blues Brothers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Green Lizard
De Meester, Almere
20:00
Martijn Fischer
Podium Victorie, Alkmaar
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles / Metropole Orkest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Shapeshift Ensemble
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Nora Fischer / Ragazze Kwartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 12 november 2017
19:45
Leonard Cohen Tribute Band
Hedon, Zwolle
Kim Wilde
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel: Figi Show
De Peppel, Zeist
20:00
Harbour Jazzband
Figi Theater, Zeist
Steve Harley & Cockney Rebel
Figi Theater, Zeist