Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
18:30
Spirit of 66
Verviers
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
The Shamrock
Almelo
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Zalencentrum de Treemter
Balk
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:30
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Boerderij
Zoetermeer
Breepark
Breda
Breepark
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
C-Mine
Genk
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Café de Noot
Hoogland
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
20:00
De Flux
Zaandam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
00:00
De Skâns
Gorredijk
22:00
De Spot
Middelburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
19:45
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
vrijdag 19 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
The Bluebirds
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Razz
Simplon, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
12:30
Judith Mos/Henk Trommel
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
GG and the Cruisers
The Shamrock, Almelo
20:15
Tangarine
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Bussel, Oosterhout
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Theater De Kolk, Assen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Sven Helbig & Forrklang Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tirzah
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Bambara
Vera, Groningen
22:00
The Cosmic Dead
Vera, Groningen
20:30
The Melvins
Vera, Groningen
20:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Vondelkerk, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
zaterdag 20 oktober 2018
Frank Turner & The Sleeping Souls
013, Tilburg
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:30
Wavefest IV
Baroeg, Rotterdam
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Tjens Matic
Boerderij, Zoetermeer
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
20:00
The Sore Losers
C-Mine, Genk
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Snake Bite Love
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Corneel, Lelystad
20:00
Big Ass Metal Fest # 23 Disquiet / PLAYER
dB's, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
De Flux, Zaandam
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
Rico & Sticks
De Helling, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rootsriders
De Peppel, Zeist
Sylvan
De Pul, Uden
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
22:00
Dr. Lektroluv + Mason
De Spot, Middelburg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
19:45
Khruangbin
Doornroosje, Nijmegen
Bert Heerink / Jan Akkerman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Abba Fever
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daniel Lohues
Effenaar, Eindhoven
20:30
Nordmann
EKKO, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
AmenRa
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Autumn Leaves - Egbert Derix
Grenswerk, Venlo
21:00
Ian Siegal
Groene Engel, Oss
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
20:30
Winne
Hedon, Zwolle