Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
LOLA050
Groningen
Meervaart
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:30
De Spot
Middelburg
Werftheater
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
City Theater
Schijndel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
De Dillewijn
Ankeveen
21:00
De Duif
Amsterdam
17:00
De Duif
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
P3
Purmerend
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
The Temple
Heerhugowaard
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
De Pul
Uden
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
20:00
Mezz
Breda
20:30
De Flux
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
013
Tilburg
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
013
Tilburg
23:00
Atak
Enschede
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Ons Tejater
Lieshout
19:30
Baroeg
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Veluvine
Nunspeet
20:00
Doornroosje
Nijmegen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
De Bosuil
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Q-Factory
Amsterdam
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Floralis
Lisse
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
C.C. Breughelzaal
Bree
zaterdag 25 november 2017
23:45
Oskar Offerman / Pieter Jansen
Sugar Factory, Amsterdam
Orgel Vreten
EKKO, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
NogNikz reünie
LOLA050, Groningen
Niels Geusebroek - Wildfire
Meervaart, Amsterdam
21:00
Navarone
Poppodium Volt, Sittard
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
My Baby
Hedon, Zwolle
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
20:00
Music Show Scotland
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Memphis Maniacs
De Bonte Wever, Assen
20:30
Max Meser
De Spot, Middelburg
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:00
Marco Borsato
Patronaat, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Lil Kleine
Effenaar, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Leif de Leeuw Band
City Theater, Schijndel
20:00
Kimbra
Botanique, Brussel
20:00
Kevin Johansen
Melkweg, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
20:30
Kelderfest
Burgerweeshuis, Deventer
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
21:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
17:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jeangu Macrooy
Patronaat, Haarlem
22:00
JazzLab Sessions: Blow!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Het Zesde Metaal
Paard, Den Haag
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hedon Zwaar: Suicide Attack / Dizer / Hamerhaai
Hedon, Zwolle
20:00
Heavy Metal Thunder / Velcro Fly
Altstadt, Eindhoven
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Harmonie Crescendo / Kunst na Arbeid
P3, Purmerend
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Greates 80's Party XL met Wipneus en Pim
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Golden Earring
The Temple, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred Hersch
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Fred Eaglesmith
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Finale Battle of the Tributebands
De Pul, Uden
16:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Evil Empire Orchestra
Gelderlandfabriek, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
19:30
Dushi Sanka
Paard, Den Haag
20:00
Doylu
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
20:00
Dope D.O.D.
Manifesto, Hoorn
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
17:00
Delfos?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
De Waanzin
De Graauwe Hengst, Schiedam
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:30
Dauthuz
De Flux, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Cry Before Dawn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
Crippled Black Phoenix
013, Tilburg
21:00
CRAZY 90s XL ft. Extince
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Clouseau
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Clash #03 x Jonge Harten
Grand Theatre, Groningen
20:00
Carla Dal Forno
Botanique, Brussel
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Boy Harsher
Melkweg, Amsterdam
Benjamin Clementine
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Bazart
013, Tilburg
23:00
Bashment Bangers
Atak, Enschede
20:00
Au coeur de l'Art
Dominicus kerk, Amsterdam
22:00
Armed Cloud / Profuna Ocean
Merleyn, Nijmegen
20:30
Arma Agharta
De Kargadoor, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
19:30
Arczi Szajka / Bonus RPK
Baroeg, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
20:00
Adriaan van Dis / Kamagurka
Doornroosje, Nijmegen
zondag 26 november 2017
14:15
Young Piano Masters Society
D' Engelenburgh, Fijnaart
White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Wavefest II
Baroeg, Rotterdam
16:00
Vox HumanaMannenkoor en Rijnlands Symfonieorkest
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
15:00
Tom Kluskens
PopEi, Eindhoven
15:00
The Rumjacks
Het Bolwerk, Sneek
16:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
The Dead South
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
17:30
Stuart Mavis
Neushoorn, Leeuwarden
16:15
Stillwave
Gigant, Apeldoorn
18:00
Stick to your Guns
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ruben Hoeke Band
De Amer, Amen
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
C.C. Breughelzaal, Bree