Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
21:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
Paard
Den Haag
19:15
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Het Klooster
Woerden
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theaterpand Weesp
Weesp
donderdag 01 november 2018
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
21:00
Gold Star
Merleyn, Nijmegen
The Pretty Things
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Blaudzun / Luka
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Paul de Munnik
Koningshof, Maassluis
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Osmonds
Gebr. De Nobel, Leiden
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Suzan & Freek
Neushoorn, Leeuwarden
Aborted + Cryptopsy + Benighted + Cytotoxin
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Treat + Dark Sky + Jessica Wolf
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lakshmi - Adem
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Garrett T. Capps
Metropool, Hengelo
20:00
Rob Lamothe
Cacaofabriek, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Behn Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Weiyin Chen - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Monuments / Vola
Patronaat, Haarlem
20:00
Kim Janssen
Patronaat, Haarlem
21:30
Garçon Taupe
Simplon, Groningen
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
Vera, Groningen
20:00
Live at LOLA: Faintest Idea (UK) - K-man & the 45's + 10 To Go!
LOLA050, Groningen
20:00
Alela Diane
De Oosterpoort, Groningen
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
20:15
The Bluebirds
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Vinchenzo
Effenaar, Eindhoven
20:15
Petra Stienen / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Human League
Effenaar, Eindhoven
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Slackers
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Racoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Blue
De Regentenkamer, Den Haag
Wende Snijders - Mens
Paard, Den Haag
19:15
Dinosaur
Koorenhuis, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
20:00
Villagers
La Madeleine, Brussel
20:00
Flasher
Botanique, Brussel
20:00
John Butler Trio
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Claw Boys Claw
Mezz, Breda
20:00
Lili Grace
Mezz, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
20:00
Matt Bianco
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schaffelaartheater, Barneveld
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Kolk, Assen
Herman van Veen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Turin Brakes
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nina June
Luxor Live, Arnhem
20:15
Gare Du Nord
Gigant, Apeldoorn
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Moving Targets
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dia de Los Muertos
Paradiso, Amsterdam
20:30
Douwe Bob
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
The Jamie Baum Septet+
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mic Lowry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Trevor Powers
Cinetol, Amsterdam
20:00
Meridian Brothers
Q-Factory, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
Leon Bridges
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The High Kings
Melkweg, Amsterdam
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Story of GEORGE MICHAEL - Charly Luske
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Club Pussycat, What's New? - o.a. Electric Company, 3 Point Landing
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 02 november 2018
Tim Knol
Hedon, Zwolle
20:00
Jacin Trill
Hedon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp