Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muse
Malden
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Bleyenberg
Den Haag
20:00
Bleyenberg
Den Haag
00:00
Munttheater
Weert
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Meervaart
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Markant Uden
Uden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Iduna
Drachten
20:00
V11
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
19:30
Mezz
Breda
Vera
Groningen
20:30
Fluor
Amersfoort
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Chassé Theater
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
00:00
Diligentia
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
De Pul
Uden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Klif
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vorstin
Hilversum
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Metropool
Hengelo
LOLA050
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
013
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Grounds
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
vrijdag 02 november 2018
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
23:00
Asphalt: Tripeo + Barbara Ford + TBA
Patronaat, Haarlem
21:00
Becca Mancari
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
21:00
BloYaTop
De Bosuil, Weert
21:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
20:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Munttheater, Weert
20:00
Chris Ronald Trio
Paco Plumtrek, Almelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
19:00
Christoff XL
Kursaal Oostende, Oostende
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag: Mechanical Ecstacy - i.s.m Theat
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Crossing Border Den Haag
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Curtis Harding
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Dag Van Mime
Meervaart, Amsterdam
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Def Americans - Johnny Cash at Folsom Prison
Markant Uden, Uden
23:00
Denis Sulta / Mella Dee
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dia de Muertos: Los Paja Brava + The Marinos + Expo + DJ's & more
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Dinosaur
Bimhuis, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Emanuel Gat
Meervaart, Amsterdam
Eric Gales
Groene Engel, Oss
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Excalibur / HARDLAND
Vorstin, Hilversum
Father John Misty
Effenaar, Eindhoven
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Feuerengel
Iduna, Drachten
20:00
Flasher
V11, Rotterdam
20:00
Flasher
V11, Rotterdam
Flip Noorman - De Big One
Gigant, Apeldoorn
19:30
FRESH
Mezz, Breda
FRIGS
Vera, Groningen
20:30
Gare Du Nord
Fluor, Amersfoort
22:00
Garrett T. Capps
Merleyn, Nijmegen
22:00
Gold Star
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Gruppo Sportivo
Bibelot, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Herman van Veen - Vanavond
Chassé Theater, Breda
20:15
Hermine Deurloo & Mike Boddé
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Herrie at Kompleks
Kompleks, Heerhugowaard
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
21:00
Idles
De Zwerver, Oostende
21:00
In My Tree / The Hillbilly Moonshiners
De Pul, Uden
20:00
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Israel Nash
Botanique, Brussel
20:00
Jacin Trill
Hedon, Zwolle
20:15
Jacqueline Govaert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Jennie Lena
Corneel, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Meerpaal, Dronten
20:30
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Judy Blank
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Julian Velard / Kiki Mettler
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
JW Roy
Grenswerk, Venlo
20:30
Kim Janssen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Lakshmi - Adem (try out)
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Lavalu - Solitary High
Het Diekhuus, Middelharnis
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leipziger Thomanerchor - Met musici uit het Gewandhausorchester
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lene Lovich
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Leon Bridges
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Level 42
Metropool, Hengelo
Live at LOLA: Powder For Pigeons + Soul Theft
LOLA050, Groningen
19:30
Los Hombros de Hércules
Neushoorn, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Luka Bloom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Macy Gray
La Madeleine, Brussel
19:30
Marlon Williams
013, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
MDCIII
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Mehmet Polat & Tarek Abdallah - Ud Festival
Grounds, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
23:00
Minitech Recordings
Paradiso, Amsterdam
20:30
Moanin + Jemilo
Gigant, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasmak
Q-Factory, Amsterdam