Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
De Bosuil
Weert
16:15
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
14:00
Hedon
Zwolle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Vorstin
Hilversum
Theater Floralis
Lisse
20:30
BIRD
Rotterdam
11:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
Vooruit
Gent
21:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rotown
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cultura
Ede
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
zondag 26 november 2017
16:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
16:15
Charles Pasi
De Flux, Zaandam
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Vox HumanaMannenkoor en Rijnlands Symfonieorkest
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
14:00
Hedon Presents: Micah / Milo / Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
maandag 27 november 2017
20:30
KONRAD KOSELLECK BIG BAND FEAT. FAY LOVSKY & GRAZIËLLA HUNSEL RIVERO
Bimhuis, Amsterdam
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hollow Coves
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
John Joseph Brill
Paradiso, Amsterdam
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
19:00
JP Cooper
Paradiso, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
Zola Jesus
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Nick Murphy
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Petit Biscuit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Bibelot, Dordrecht
21:00
Doug MacLeod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Shopping
Vera, Groningen
Chris Dave and the Drumhedz
De Oosterpoort, Groningen
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Simon Phillips with Protocol IV
Metropool, Hengelo
19:30
Charles Pasi
Vorstin, Hilversum
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
20:30
J-Hus
BIRD, Rotterdam
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Hedon, Zwolle
dinsdag 28 november 2017
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Zola Jesus
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
Alex Cameron
Tolhuistuin, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Marilyn Manson
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Secrets
Dynamo, Eindhoven
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
21:00
Rosan Brings Africa
Simplon, Groningen
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jim White
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sleep Party People
Rotown, Rotterdam
Benjamin Clementine
De Doelen, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Evil Empire Orchestra
De Casino, Sint-Niklaas
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nick & Simon
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Helling, Utrecht
Wolves In The Throne Room
TivoliVredenburg, Utrecht
Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Steven & The Desciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
woensdag 29 november 2017
20:00
Nordic Giants
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Joyce Wrice
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pom Poko
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
20:00
STUFF.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Y'akoto
Paradiso, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Enter Shikari
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
The War On Drugs
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Fay Claassen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Témé Tan
Botanique, Brussel
20:00
Chris Dave and the Drumhedz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Elliot Brood
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
21:00
Cicada Rhythm
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Dimitri Verhulst & Corrie van Binsbergen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Maestro Jules onthult
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Dread Crew of Oddwood@Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Tangarine
Vera, Groningen
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Harcore Woensdag met Aggravation / Brothers in Blood / Sun-O-Bathers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Blues Brothers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tyketto
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal