Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
IJsselhallen
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Fort33
Leusden
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
16:00
EKKO
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Peppel
Zeist
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Café Rembrandt
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 10 november 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
23:00
Jamrock x Afrolosjes x 072
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
20:30
Wende Snijders - Mens
Patronaat, Haarlem
19:00
Endless Boogie
Patronaat, Haarlem
18:30
Evil Invaders
Patronaat, Haarlem
20:00
Familie van Dijk
Partycentum 't Boerke, Rijen
20:00
Familie van Dijk
Partycentum 't Boerke, Rijen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Labryénco
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ladysmith Black Mambazo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
White Denim
Paradiso, Amsterdam
23:30
25 YEARS OF RUFFNECK
Paard, Den Haag
20:00
The Magic Mumble Jumble
Paard, Den Haag
Douwe Bob
Paard, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
17:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
14:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Israel Nash
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Tim Knol
Mezz, Breda
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Metropool, Hengelo
20:00
Lettuce
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jarreau Vandal
Melkweg, Amsterdam
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
17:00
Martijn Kardol
Meervaart, Amsterdam
17:00
Martijn Kardol
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dana Fuchs
Manifesto, Hoorn
23:00
Deepsense
Luxor Live, Arnhem
Andre Hazes Jr.
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Drunken Dolly
Little Devil, Tilburg
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
De Raad van Toezicht
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
12 Heures pour la Grèce
La Madeleine, Brussel
20:00
Tribute To The Cats Band
Kursaal Oostende, Oostende
10:00
Willy Sommers
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Guus Meeuwis
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Bierpop
IJsselhallen, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Over The Rhine
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Michiel Borstlap - Georg
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
21:00
Joris Linssen & caramba
Hedon, Zwolle
Nada Surf
Hedon, Zwolle
20:00
De Kift / Malibu
Groene Engel, Oss
Nielson
Grenswerk, Venlo
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
the Policed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Eye In The Sky
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
In the Woods - Michael McDermott & Heather Horton
Fort33, Leusden
20:00
Johan
Fluor, Amersfoort
The Bluebirds
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Hans Dulfer Plays the Blues
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Doornroosje, Nijmegen
19:00
The Great Old Ones
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
20:30
Mike Stern Band i.s.m. Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
20:00
The Levellers
De Roma, Antwerpen
20:00
Popa Chubby
De Peppel, Zeist
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Rootsriders: Marley Meets the 60's
De Meester, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
20:00
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
20:00
Stephen Fearing
De Amer, Amen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Frontstreet / KNARS
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
John Zoet
Café Rembrandt, Leiden
20:00
Faces on TV
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Gruppo Di Pawlowski
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Silverfaces & Certain Animals
C.C. Cayen, Enkhuizen
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Popronde ft Jibber Jabber & the Jams, abdomen, Mr Weazly
Burgerweeshuis, Deventer
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel