Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Gigant
Apeldoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vrijburcht
Amsterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
De Flux
Zaandam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Pul
Uden
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater De Kik
Elst
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
dB's
Utrecht
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Altstadt
Eindhoven
20:00
Gelredome
Arnhem
21:30
Vera
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:15
P3
Purmerend
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Chassé Theater
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Klos
Emmeloord
21:00
Grounds
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Meester
Almere
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Cafe de Gevangenpoort
Edam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
23:30
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Wolbodo
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
De Noviteit
Monster
20:00
De Bosuil
Weert
11:30
Panama
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Kruisweg Marum
Marum
Bibelot
Dordrecht
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Splinter
Venlo
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Iduna
Drachten
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Club Oost
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Mezz
Breda
zaterdag 09 december 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
21:30
Fenn
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Floyd Flower Project
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Golden Earring
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Götterdämmerung / No More / Xtort
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Hayden Powell / Marzio Scholten
Concertgebouw, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
James Oesi
Vrijburcht, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Janne Schra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jett Rebel
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jim White
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
23:45
Joel Mull / Mirella Kroes
Sugar Factory, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
K's Choice
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Keep an Eye – The Records
Bimhuis, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
KingFisher Sky
De Flux, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
20:30
LEGENDS of ROCK Tribute Festival
Vorstin, Hilversum
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Leonie Meijer - Hier.
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lovell's Blade / Powerized
dB's, Utrecht
17:00
Maarten Hogenhuis Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Marc Alberto / Marco Mlynek
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Martijn Fischer
Fluor, Amersfoort
Max Meser
Altstadt, Eindhoven
20:00
Mega Piraten festijn
Gelredome, Arnhem
21:30
Meindert Talma presenteert: 'Je denkt dat het komt'
Vera, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
Podium Victorie, Alkmaar
21:15
Monsters of Rock
P3, Purmerend
21:00
Moon Yard
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Morbid Angel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mylou Frencken - Leven in het lied
Meervaart, Amsterdam
20:00
Navarone
Grenswerk, Venlo
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nu of Nooit - Finale
Poppodium Volt, Sittard
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
20:00
Omar Souleyman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Orange Glow / Stone In Egypt
De Klos, Emmeloord
21:00
Otava Yo
Grounds, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
20:00
Pink Floyd Project
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ricky Koole
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rob Acda Award 2017-2018 - tweede voorronde
Patronaat, Haarlem
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ruben Hoeke Band
Cafe de Gevangenpoort, Edam
20:30
Rumbones / Sick Pistons
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
20:30
Sarah-Jane
Simplon, Groningen
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
23:30
Spill Gold
Vera, Groningen
Spinvis
Patronaat, Haarlem
21:00
Spoil Engine
Little Devil, Tilburg
20:00
Standup '69 / The Flying Tygers / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Stephanie Struijk
De Oosterpoort, Groningen
Sue the Night
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Sweet Mary Jane
De Noviteit, Monster
20:00
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
11:30
Taken
Panama, Amsterdam
Tank and the Bangas
People's Place, Amsterdam
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Bruceband
Kruisweg Marum, Marum
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
The Christians
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Fiscus
De Splinter, Venlo
22:00
The Pheromones
Xinix, Nieuwendijk
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Tim Vantol
Iduna, Drachten
20:00
Tom Grennan
Bitterzoet, Amsterdam
Tom Trago
Club Oost, Groningen
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vandenberg's Moonkings
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
19:00
Weval
013, Tilburg
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 10 december 2017
20:00
3JS: Acoustic Christmas
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
15:00
Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
19:30
Anneke van Giersbergen / Vuur
TivoliVredenburg, Utrecht
Annihilator / Death Angel / Testament
Patronaat, Haarlem
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Axel Flóvent
Mezz, Breda