Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Hedon
Zwolle
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Todo
Best
20:30
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
4AD
Diksmuide
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Folkcafé de Liemers
Duiven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Altstadt
Eindhoven
Corneel
Lelystad
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Het Bolwerk
Sneek
21:30
So What!
Gouda
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Atak
Enschede
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
22:30
Grenswerk
Venlo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Harderwijk
Harderwijk
Hoftheater
Raalte
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater De Kik
Elst
Markant Uden
Uden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Het Kielzog
Hoogezand
N9
Eeklo
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Concertgebouw
Amsterdam
11:30
Panama
Amsterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Baroeg
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
19:00
013
Tilburg
19:00
Todo
Best
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Pul
Uden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Manifesto
Hoorn
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Bosuil
Weert
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
vrijdag 08 december 2017
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Klangstof
013, Tilburg
20:30
Estafest
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:30
Suzan & Freek
Mezz, Breda
20:30
Open podium voor elke muzikant
Todo, Best
20:30
Stef Bos - Kern
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jim White
4AD, Diksmuide
20:30
Phantom Elite
dB's, Utrecht
20:30
Daantje Rison Realeaseshow bij Groene Engel
Groene Engel, Oss
20:30
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Blunt
Folkcafé de Liemers, Duiven
20:45
Vandenberg's Moonkings
Neushoorn, Leeuwarden
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
De Dijk
Corneel, Lelystad
Green Lizard
Hedon, Zwolle
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
21:00
CCC Inc
Xinix, Nieuwendijk
21:00
DJ JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
21:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
21:00
Broederliefde
Podium Victorie, Alkmaar
Morbid Angel
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Spasmodique
So What!, Gouda
21:30
Elliott Brood
De Zwerver, Oostende
22:00
Call It Off
Merleyn, Nijmegen
22:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings
Vera, Groningen
22:00
UNITY
Atak, Enschede
22:00
Glam Skanks
Pacific Parc, Amsterdam
22:30
Ferry Corsten
Grenswerk, Venlo
22:30
St. Louis Slim
Muziekpodium DJS, Dordrecht
zaterdag 09 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Awkward I
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Leonie Meijer - Hier.
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Het Kielzog, Hoogezand
Birth of Joy
N9, Eeklo
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Hayden Powell / Marzio Scholten
Concertgebouw, Amsterdam
11:30
Taken
Panama, Amsterdam
17:00
Maarten Hogenhuis Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Doomsday Celebration
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
80's + More! & Forced to Mode
Baroeg, Rotterdam
Come As You Are 2017
Effenaar, Eindhoven
19:00
Weval
013, Tilburg
19:00
Beyond God
Todo, Best
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amsterdamse Popprijs (finale)
Melkweg, Amsterdam
19:30
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
Morbid Angel
TivoliVredenburg, Utrecht
Charles Bradley & His Extraordinaires
013, Tilburg
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Admiral Freebee
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Alain Clark
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
Golden Earring
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
K's Choice
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Albert Hammond & Band
Manifesto, Hoorn
Spinvis
Patronaat, Haarlem
Blaudzun
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Janne Schra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
Sue the Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mister and Mississippi
Podium Victorie, Alkmaar
Vandenberg's Moonkings
Doornroosje, Nijmegen
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
20:00
Navarone
Grenswerk, Venlo
20:00
Stephanie Struijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere