Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
Orpheus
Apeldoorn
18:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Brigant
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
23:30
Vera
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
De Witte Bal
Assen
18:00
Melkweg
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Peppel
Zeist
Theater de Purmaryn
Purmerend
Paard
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Iduna
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Perron-3
Rosmalen
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Rotown
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Bres
Leeuwarden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
In the Woods
Leusden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Fluxus
Zaandam
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
Time Out
Gemert
Zaal Thijssen
Vlierden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
Agnietenhof
Tiel
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
Lux
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Café The Pocket
Katwijk
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
22:30
The Waterhole
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:15
Hedon
Zwolle
zaterdag 16 december 2017
20:15
Stef Bos - Kern
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Spinvis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
20:00
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ricky Koole
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
20:30
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag
20:00
Qurated by Pip Blom: Fuz / KIEFF / Korfbal / Personal Trainer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
philharmonie zuidnederland: kerst met de Jussens
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Orange Skyline
Mezz, Breda
Oleta Adams
Orpheus, Apeldoorn
18:30
O'G3NE
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Ntjam Rosie
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Spant!, Bussum
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
New Cool Collective in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Mister and Mississippi
Patronaat, Haarlem
20:00
Massive Assault
Brigant, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
23:30
Marble Heart
Vera, Groningen
21:00
Mango Zabba
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
LIVE: The Invisibles - Vintage Offbeat Dance Machine
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Leif de Leeuw Band
De Witte Bal, Assen
18:00
Lady Pank
Melkweg, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
17:00
Kim Hoorweg & Nolan Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kenny B
De Peppel, Zeist
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
K's Choice
Paard, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jo Harman
Iduna, Drachten
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
22:00
Jazz & beyond: Funky Xmas!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
IQ
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Intergalactic Lovers + Lee Anderson
Rotown, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Gilad Hekselman's ZuperOctave
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Elles Bailey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Diggy Dex
013, Tilburg
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Kift
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
22:00
Day Fly
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Danni Nicholls & Hidden Xmas Deluxe (Hidden Agenda Deluxe)
In the Woods, Leusden
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Danceparty
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
CCC Inc
Fluxus, Zaandam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Call It Off
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Broken Brass Ensemble
Grounds, Rotterdam
Broederliefde
Time Out, Gemert
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
20:00
Bo Saris
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bad to the Bone
De Pul, Uden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
21:00
Anemone / The Hazzah
Bibelot, Dordrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
All Ellington
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Afterpartees Slotconcert
Grenswerk, Venlo
20:30
Admiral Freebee
Het Zonnehuis, Amsterdam
23:00
A-flex / DJ Hype / Fabio & Grooverider / LTJ Bukem / MC Felon / MC Fiv
Paard, Den Haag
zondag 17 december 2017
20:00
Zorita
Paradiso, Amsterdam
15:00
Verbal Delirium
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
Torgeir Waldemar
Lux, Nijmegen
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
15:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
15:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
The Phantom Four
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons
Café The Pocket, Katwijk
20:30
Tamino
Bitterzoet, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
The Waterhole, Amsterdam
15:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
Stephanie Struijk
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:15
Spinvis
Hedon, Zwolle