Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Meervaart
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
Ampere
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
C-Mine
Genk
20:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Paap
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
EKKO
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Musiater
Zevenaar
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
19:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
dinsdag 19 december 2017
20:15
The King's Consort & Choir of the King's Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diggy Dex
Paradiso, Amsterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Van Jets
Rotown, Rotterdam
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oleta Adams
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ntjam Rosie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Caro Emerald / Metropole Orkest
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kerst Mannenkoren Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
20:00
Oleta Adams, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Hannes Minnaar & Heath Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 20 december 2017
20:00
Dio Returns
013, Tilburg
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Knight of the Guitar - Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksm
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Dear Ellinor
Burgerweeshuis, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Allard Buwalda / Nederlands Studenten Jazz Orkest
Doornroosje, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ellen ten Damme
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Chantal Acda
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Frédérique Spigt - The Road
Meervaart, Amsterdam
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
20:00
Make It 2017: Come Together
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
ORB
Paradiso, Amsterdam
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
20:00
New York Ska-Jazz Ensemble
Patronaat, Haarlem
20:00
The Nits
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Nits
Singer Theater, Laren
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Stathe Sessie: The Visual
Stathe, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
Stephanie Struijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sister Sledge
Vorstin, Hilversum
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Gonsofus
Winston, Amsterdam
donderdag 21 december 2017
Bazzookas
013, Tilburg
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness
Bimhuis, Amsterdam
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Tjens Matic
C-Mine, Genk
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
20:15
De Kift
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sevn Alias
De Oosterpoort, Groningen
20:30
De Waanzin
De Paap, Den Haag
20:00
The Howlin'
De Spot, Middelburg
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst
Doornroosje, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Altın Gün
EKKO, Utrecht
20:30
Pater Moeskroen
Fluor, Amersfoort
20:00
New Cool Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Markant Uden, Uden
One Ok Rock
Melkweg, Amsterdam
Luwten
Merleyn, Nijmegen
19:00
X-mas Core
Metropool, Hengelo
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spinvis
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:00
The Sleigh Shakers
Pacific Parc, Amsterdam
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam